HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

ZESPÓŁ WOKALNO-TANECZNY„WŁÓCZYKIJE”

O ZESPOLE WOKALNO-TANECZNYM„WŁÓCZYKIJE”

Paweł Stępień Mam Talent 718

Zespół powstał w październiku 2006 r. przy Osiedlowym Centrum Kultury „Aleksander” BSM w Bielsku-Białej. Założycielem zespołu jest rodzina państwa Stępień: Aleksandra – instruktor teatru, logopeda, organizator produkcji filmowej i telewizyjnej, Dariusz – nauczyciel języka angielskiego, gitarzysta, perkusista i kompozytor w jednym oraz syn Paweł – pianista, flecista, kompozytor i aranżer. Zespół „Włóczykije” liczy 34 członków plus 2 instrumentalistów. Dzieli się na cztery grupy wiekowe: grupa młodsza / 6-9 lat /, grupa średnia /10-12 lat/, grupa starsza /13-14/ i grupa młodzieżowa /15-18 lat/.

_dsc8478  DSC04267
Mamy na swoim koncie już dwie płyty oraz wydaliśmy trzy teledyski. Nasza była solistka Kamila Krzempekpodpisała kontrakt z firmą fonograficzną Universal Polska, nagrywając teledyski do piosenek „Pasujesz” i „Weź mnie tam” promujące wydanie jej solowej płyty, która ukazała się w 2013 roku.
Pianista i flecista naszego zespołu, Paweł Stępieńto półfinalista piątej edycji programu „Mam talent”. Występujemy z gwiazdami, m.in. z Anetą Sablikzwyciężczynią niemieckiego Idola. Wiele koncertujemy w kraju a także za granicą (Słowacja, Czechy, Francja). Od paru lat bierzemy udział w projekcie Beskidzkie Kolędowanie wraz z aktorami Teatru Polskiego, Zespołem Dzień Dobry oraz Zespołem Vocal Sound. Nasza 8-letnia wokalistka KarinaSkwarczyńska była uczestnikiem programu „Mali Giganci”.

IMG_9680
Współpracujemy z Gminą Kozy, Porąbka, Wilamowice, Wilkowice oraz Bielsko-Biała, Chatą na Groniu w Mesznej, Książnicą Beskidzką, Bielskim Centrum Kultury jak również Teatrem Polskim.
Zespół Wokalno-Instrumentalny „Włóczykije”, jest laureatem wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów i festiwali. Nagrody przyznane zespołowi i jego solistom m.in. przez takie autorytety muzyczne jak: Danuta Błażejczyk, Elżbieta Zapendowska, Katarzyna Gaertner, Grażyna Łobaszewska czy Jacek Cygan.

Paweł Stępień Mam Talent 893

Nasze najważniejsze osiągnięcia:

I miejsce w VII VIII, X i XIII Konkursie Kolęd i Pastorałek – Łodygowice 2007,2008, 2010 i 2013.

Grand Prix w Międzynarodowym Festiwalu „Talizman sukcesu” Hałcnów 2014.

I miejsce w Międzynarodowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Pastorałka Żywiecka” 2010, 2013, 2014 i 2015.

Grand Prix w I, II oraz IV Festiwalu Młodego Aktora – Kęty 2012, 2013 i 2015 pod patronatem Teatru Groteska w Krakowie.

Nagroda Specjalna w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Aktorskiej dla dzieci i młodzieży „Śpiewanko” – Hałcnów 2010 i 2011 przyznana m.in. przez Elżbietę Zapendowską i Danutę Błażejczyk.

Grand Prix oraz I miejsce w Europejskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Intermuza” Sosnowiec 2012 i 2014 przyznana przez Jacka Cygana.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów