HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Zespół Gemini Abyss..

Zespół Gemini Abyss…- Otwiera swoje drzwi

z0021

Gemini Abyss obraca się w stylistyce klimatycznego metalu, gdzie mrok, ciężar i szybkość przeplatają się z motywami bardziej melodyjnymi, a kobiece partie wokalne miejscami uzupełnia growling.
Pierwsze miesiące działalności upłynęły na przygotowaniu nowego materiału, którego część została w drugiej połowie 2011 roku zarejestrowana w studio. Efektem tych nagrań jest płyta demo „ I Would Die Just For A Feel…”.
Równocześnie zespół rozpoczął koncertowanie, zebrał wiele pozytywnych recenzji i systematycznie pokazuje się na scenie.
Na początku lutego 2013r. Gemini Abyss skończył pracę nad płytą pt. „Claim Of The Planet”, na której znajduje się 10 melodyjnych, a zarówno mrocznych i ciężkich utworów.
Pod koniec 2013 roku zespół podpisuje kontrakt z angielską wytwórnią Ravenheart.
W 2014 roku zespół związał się kontraktem promocyjnym i wydawniczym z Pronet Records, na początku 2015 roku ukazała się nowa, druga w dorobku płyta pt. „Regenerate”.
Zespół ma na koncie wiele koncertów i kilka festiwali zagranych na terenie całego kraju, m.in. legendarny festiwal w Jarocinie , miał też przyjemność dzielić scenę ze słynną fińską wokalistką Tarją Turunen (ex-Nightwish) na koncercie w łódzkiej „Wytwórni” w ramach światowej trasy „Colours in the Road”.

Gemini Abyss Regenerate

 

 Klaudia Woroniecka – śpiew
Marcin Czyżewski – syntezatory oraz growling, ex wokalista w kapelach takich jak Whispering, Dusst, Syndrom, S.T.O.R.N oraz ex klawiszowiec w Twilight
Wojciech Sobierajski – gitara solowa
Tomasz Wasilewski – gitara prowadząca, ex gitarzysta w kapelach takich jak War Ego Cyco, Dusst i Syndrom
Maciej Malinowski – bass
Marcin Gamus – perkusja, ex perkusista w kapelach takich jak Whispering, Dusst, Syndrom

 

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów