HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Zaz

Zaz ponownie w Progresji (Hala Koło)

zaz_01b2

LADIES’ JAZZ FESTIVAL PREZENTUJE:

ZAZ WRACA DO POLSKI!

TRZY KONCERTY Z NAJNOWSZĄ, ZŁOTĄ JUŻ PŁYTĄ “PARIS”

WARSZAWA, WROCŁAW, GDYNIA
24-26 listopada ZAZ na koncertach!

„ZAZ może zaśpiewać wszystko i zawsze porusza najczulsze struny w duszy. Dojdzie tak daleko jak tylko sobie zamarzy. Już osiągnęła ogromnie dużo. Jest pierwszą od lat francuską piosenkarką, która zrobiła tak wielką międzynarodową karierę”. Nie szczędzi komplementów młodej koleżance sam Charles Aznavour.

10 listopada 2014 ukazała się nowa płytą ZAZ. Krążek nosi tytuł „Paris”. Na albumie znajdują się między innymi duety ZAZ z wielkim Charlesem Aznavourem i gwiazdą zeszłorocznego Ladies’ Jazz Festival Nikki Yanofsky. W studiu wspomógł artystkę legendarny producent Quincy Jones (współpracujący na stałe z Nikki Yanofsky).

Amerykanin jest pod wielkim wrażeniem głosu Francuzki, czemu niejednokrotnie dał wyraz. „Ona ma prawdziwie bluesowy głos”– mówił Quincy. Piosenki na „Paris” ZAZ nagrała z towarzyszeniem big bandu. „Czuć energię każdego muzyka. Wprost nie da się usiedzieć” – zapewnia piosenkarka. Płyta to mieszanka jazzu, folku, francuskiej chanson, tanga. Zawiera w większości interpretacje utworów poświęconych stolicy Francji (m.in. Charlesa Trenet, Léo Férré’a).

Artystka jest niezwykle popularna w naszym kraju. Jej pierwsza płyta pokryła się podwójną platyną, druga sprzedała się na całym świecie w nakładzie 1,5 miliona egzemplarzy, a w Polsce zyskała tytuł złotej. Podobnie jest z jej trzecim krążkiem “Paris” – już teraz lśni złotem, a to przecież dopiero pierwsze miesiące jego sprzedaży. Co będzie trasie po Ladies’ Jazz Festival Prezentuje?

Trzy koncerty, na których ZAZ z zespołem po raz pierwszy prezentujące swój najnowszy album w Polsce na żywo! Do tego oczywiście przeboje z poprzednich płyt! Gorąco zapraszamy: Ladies’ Jazz Festival po raz drugi w tym samym roku? Na dziesięciolecie można, nieprawdaż?

BILETY!
• 24 listopada 2015, Warszawa, Hala Koło, Obozowa 60, 01-423, godzina 20:00 (bilety 160 i 180 zł)
• 25 listopada 2015, Wrocław, Hala Orbita, godzina 20:00 (bilety 100-250 zł)
• 26 listopada 2015, Gdynia Arena, godzina 20:00 (bilety 100-250 zł)

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów