HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

WHIZPER oraz CLINICA

Zapraszamy w Wielką Sobotę 4 kwietnia. Zagrają dla Was WHIZPER oraz CLINICA
Start 19:30. Wstęp 5 zł
ROCK OUT, WYBICKIEGO 1A, 41-300 Dąbrowa Górnicza

WHIZPER:
Początki knurowskiego zespołu Whizper sięgają 1997 roku. Przez te wszystkie lata kapela przeszła wiele zmian personalnych a z oryginalnego składu zostało dwóch muzyków: Szallet (bas) oraz Troyan (perkusja).
Od roku 2002 na gitarze gra Kizol a w 2010 skład uzupełnili: Owca (gitara) oraz Cyrax który wcześniej udzielał się wokalnie w Hypnagonii. Pierwsza długogrająca płyta, o tytule „Human Plague”, nagrana w No Fear Records, ujrzała światło dziennie w roku 2011. Kilka miesięcy później Cyrax opuścił szeregi Whizper i rozpoczął się krótki epizod z Chmielem jako gardłowym. We wrześniu 2013 roku, za mikrofonem, zmienił go Rafał, udzielający się wcześniej m.in. w Imperial Sin. Rok 2014 przyniósł kolejne przetasowanie w składzie, w wyniku którego zespół rozstał się z dotychczasowym wokalistą-Rafałem, którego miejsce zajął Tasman.
Muzykę kapeli ciężko podpiąć pod jeden gatunek. Jest to Hardcore z wyraźnymi wpływami death, thrash metalu a nawet grindcore’u.

CLINICA
(ex Clinia Muerte) to zespół grający szeroko pojętą muzykę metalową. Grupa istnieje od 2005, po wielu zmianach personalnych obecnt skład to: Darek – vocal, Pacio – gitara, dRed – gitara, Marcin – bas, Fear – perkusja. Obecnie pracujemy nad 3 albumem.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów