HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Virgin Snatch zagra z Testament!

Virgin Snatch zagra z Testament!

zapowiedz2

Knock Out Productions oraz klub B-90 z przyjemnością ogłaszają, że wraz z legendarnymi thrasherami z Kalifornii zagrają chłopaki z Virgin Snatch. Przypominamy, ze koncerty Amerykanie zagrają 2 i 3 czerwca, odpowiednio w klubach B-90 w Gdańsku oraz Fabryka w Krakowie. Na żywo usłyszymy zarówno materiał z nadchodzącego, długo oczekiwanego albumu jak i największe klasyki zespołu!

TESTAMENT (USA) thrash metal:
Metallikę, Slayera, Anthrax i Megadeth wymienia się jako tych największych w trash metalu. Tuż za nimi jest kilka innych znakomitych kapel, a jedną z nich jest na pewno kalifornijski Testament. Kapela, która położyła fundament pod techniczny, melodyjny thrash metal. Która ma jednego z największych i najbardziej charakterystycznych frontmanów gatunku, Chucka Billy’ego, oraz jednego z najlepszych thrashowych gitarzystów, Alexa Skolnicka.
Testament powoli zbliża się do jubileuszu 30-lecia istnienia, ale na laurach bynajmniej spoczywać nie zamierza. Ostatnie zamieszanie ze składem, odejście Grega Christiana i atmosferze oskarżeń o niezbyt uczciwy podział dochodów, nie zaszkodziły kapeli. Chuck, Alex i Eric Peterson ponownie dokooptowali wielkiego wyjadacza metalowych scen, Steve’a DiGiorgio, i już z nim nagrają nowy materiał oraz ponownie zawitają do Polski. Strach się bać, jak zabrzmi następca „Dark Roots Of Earth” z sekcją rytmiczną DiGiorgio/Gene Hoglan… Jedno jest pewne, dostaniemy porcję thrashowych klasyków z czasów kultowych „Legacy „, „The New Order” i „Practice What You Preach”, przemieszanych z najlepszymi kawałkami, jakie Testament nagrał od czasu powrotu do składu Skolnicka. Jak doskonale wiemy, w Polsce gra im się wybitnie dobrze, a przyjęcie polskich fanów za każdym razem robi na Amerykanach wielkie wrażenie. Raczej nie ma mowy, by tym razem było inaczej. Żeby was nakręcić jeszcze bardziej dodamy, że Gene zdradził, iż nowy materiał klimatem i mocą będzie przypominał genialny „The Gathering”. I jak, wystarczająco podjarani?

Zagrają:
TESTAMENT (USA) thrash metal
+
Virgin Snatch (Kraków) thrash metal

Kiedy: 2 czerwca (wtorek) 2015
Gdzie: Gdańsk @ B-90
Bilety: 70 zł (pierwsza pula), 80 zł (druga) oraz 90 zł w dniu koncertu
Dystrybucja: https://www.b90.pl/bilety/
Organizator: B-90

Kiedy: 3 czerwca (środa) 2015
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 80 zł przedsprzedaż, 90 zł w dniu koncertu
Dystrybucja: https://knockoutprod.net/sklep/
Organizator: Knock Out Productions

Zapraszają:
https://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.b90.pl/klub/

https://www.presspol.pl

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów