HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Vane prezentuje klip do Death’s Season

Po ogłoszeniu premiery debiutanckiego albumu “Black Vengeance” i zaprezentowaniu światu klipu do singla “Rise to Power” za pośrednictwem Metal Injection, zespół Vane publikuje klip do „Death’s Season”. Premiera klipu odbyła się na Facebook’u, w postaci transmisji video, podczas której muzycy byli dostępni dla fanów. Całość jest dostępna również na YouTube.

„Death’s Season” jest drugim singlem promującym nadchodzące wydawnictwo. Autorem klipu, tak jak poprzednio, jest gitarzysta zespołu, Robert Zembrzycki, a za kamerami stanął Paweł Kowalski.Najwięcej można dowiedzieć się u źródła. Muzycy dzielą się wrażeniami na temat „Death’s Season”:

Robert Zembrzycki:„Death’s Season to bardzo gitarowy kawałek, który nawiązuje do klasycznych heavy metalowych galopad. Aby utrzymać tego ducha dawnych lat, teledysk też zrobiliśmy nieco retro w samych założeniach – zespół, instrumenty i graty w środowisku które nie odwraca uwagi od tego co jest grane. Wielkie dzięki dla Tobiasza Hesa za dostarczenie paczek, które nie tylko wzbogaciły nasz klip, ale także spowodowały że brzmienie gitar na płycie zrywa kafelki z podłogi!”

Mateusz Gajdzik: „Osobiście uwielbiam wszystkie riffy w Death’s Season, ale szczególnie wyróżniłbym dwa momenty. Pierwszy to ciekawa linia wokalna Marcina, który w pewnym momencie rapuje. Druga – początek solówki, z której melodię pożycza potem gitara rytmiczna pod drugą część sola. Ta druga część nie jest taka oczywista przy pierwszym przesłuchaniu, ale w końcu ją odkrywasz za którymś razem. Albo ktoś ci na to zwróci uwagę, na przykład ja, teraz.”

Vane

„Death’s Season”:
https://youtu.be/3dKEP7x2hT0

Preorder:

CD – https://vane.band/pl/sklep
MP3 – https://smarturl.it/goggs8

Vane tworzą doświadczeni muzycy. Członkowie bandu, do tej pory byli znani z takich kapel jak: Acid Drinkers, Corruption, Thy Disease, Witchking, Killsorrow czy Saratan.

Zespół powstał w 2016 z inicjatywy Mateusza Gajdzika i Roberta Zembrzyckiego.

W ciągu zaledwie roku od powstania, Vane wydaje promo „The Prologue”. Składa się ono z 3 utworów, które ostatecznie wchodzą w skład koncepcyjnego albumu „Black Vengeance”, którego premiera zapowiadana jest na 30 listopada.

W dniu premiery zespół rusza na koncerty z Acid Drinkers.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów