HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

ULICZNY OPRYSZEK & DE ŁINDOWS

5
ULICZNY OPRYSZEK & DE ŁINDOWS |23.04.16| LEGNICA klub Spiżarnia

bilety 20/25PLN
start 20:00

ul.Piastowska 1, 59-200 Legnica

 

 

Grupa Uliczny Opryszek powstała w 1991 roku w małej miejscowości Nowy Tomyśl w województwie wielkopolskim. Na dorobek zespołu składają się cztery płyty studyjne.
Ostatni album – „Na zawsze punk”, został wydany w 2009 roku i zawiera 20 coverów zapomnianych, starych polskich kapel punkowych. W 2015 roku miała miejsce reedycja krążka wraz z koncertowym DVD Ulicznego Opryszka. Muzycy w planach mają już „Na zawsze Punk.

Zespół DE ŁINDOWS istnieje od 2002 roku. Ma za sobą występy w Polsce, Czechach i na Słowacji na takich festiwalach jak Przystanek Woodstock, Jarocin, B-Festival, Punk Island, Underground Fest czy Keltska Noc. Na płycie gościnnie udziela się wokalnie czeski zespół Kohout Plasi Smrt.

ba2

25 września nakładem Fonografiki ukazała się „Awaria systemu”, czwarta płyta punkowego De Łindows. W sieci pojawił się promujący krążek teledysk do utworu „Tramwaje”.

de łindows duży

„Awaria systemu” to 13 nowych utworów, energetyczne gitary i charakterystyczną sekcję dętą. Album został nagrany i zrealizowany przez Adama Celińskiego w Studiu Radioaktywni pod Częstochową. Nagranie na tzw. setkę pozwoliło zachować jak największą dynamikę utworów.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów