HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Tymon Tymański już w Poznaniu!

1080x1920_5

Każdy, kto będzie chciał kupić bilet w klubie 9stóp, z legitymacją Uniwersytetu Przyrodniczego ( dotyczy studentów oraz pracowników) lub z wlotką na â śAgronalia” dostanie SPECJALNĄ CENĘ – tylko 15 PLN.
www.facebook.com/events/890477924396729

Tymon & The Transistors w Klubie 9stóp Poznań |11.05.16|

9stóp Akademickie Centrum Kultury i Sportu
Piątkowska 92, Poznań

Zespół Tymon & The Transistors został powołany do istnienia w 2002 roku podczas festiwalu Przystanek Olecko. Pierwszą płytą grupy był kultowy soundtrack do „Weselaâ ś, świetnie przyjętego debiutu kinematograficznego Wojtka Smarzowskiego.

W roku 2007 Tranzystory nagrały kolejny album pt. „Don’t Panic! We’re From Polandâ ś. Rok później rozpoczęły się zdjęcia do opus magnum grupy â mockumentary/musicalu o wdzięcznym tytule „Polskie Gównoâ ś, nad którym prace trwały siedem długich lat (ogólnopolska premiera luty 2015).

W roku 2009 kwartet wraz ze specjalnymi gośćmi (Leszek Możdżer, Grzegorz Halama), nagrał płytę pt. „Bigos Heartâ ś (), która rok później otrzymała Fryderyka w kategorii Płyta Alternatywna. W 2013 ukazała się koncertowa płyta Tymona i Tranzystorów pt. „Skaczemy Jak Pacynki â liveâ ś, wydana
nakładem firmy Universal Music.

Między kwietniem i sierpniem 2014 roku Tranzystory rozpoczęły pracę nad albumem, który jest podsumowaniem 10 lat istnienia grupy. Na krążku zatytułowanym prosto i dobitnie „Rock’n’Rollâ ś znalazło się 12 ulubionych coverów, wykonywanych przez kwartet i nie tylko.

Zespół „Tymon & The Tranistors” , w składzie:
Tymon Tymański – głos, gitara
Marcin Gałązka – głos, gitara
Arkadiusz Kraśniewski – głos, bas
Roman Ślefarski – perkusja, głos
Michał Ciesielski â Sax
Szymon Burnos â Keys
Dawid Lipka – Tr.
———————————————-
Bilety:
30 zł do 10.05
40 zł w dniu koncertu
Dostępne w Klubie i na stronie biletomat.pl

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów