HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Twarzą w twarz z Jakubem Wocialem.

twarza

Gorąco zapraszamy na recital „Twarzą w twarz z Jakubem Wocialem” ,który odbędzie się 17.04.2016 r., o godz. 19.30 w klubie Harenda przy Krakowskim Przedmieściu 4/6 w Warszawie.

Jakub Wocial wszedł na scenę polskiego teatru w wieku osiemnastu lat. Do niezapomnianej roli Herberta w TAŃCU WAMPIRÓW w TM ROMA wybrał go w roku 2005 sam Roman Polański. W tym samym okresie Jakub wystawił kameralnego THE PHANTOM OF THE OPERA. Z ŻYCIA UPIORA, gdzie zagrał tytułową rolę. Niedługo później zaczął występować w Niemczech dla Stage Entertainment. Przez kolejne sześć lat grał w Berlinie, Oberhausen, Stuttgarcie na scenach Theater des Westens, Metronom Theater, czy Palladium Theater. Pracował tam między innymi z Corneliusem Baltusem, Francescą Zambello i – raz jeszcze – z Romanem Polańskim.
Po powrocie do Polski związał się z Teatrem Rampa, gdzie od 2012 roku realizuje projekty musicalowe: koncerty BROADWAY STREET i MUSICALOVE, BROADWAY EXCLUSIVE a także spektakle RENT oraz autorską RAPSODIĘ Z DEMONEM z przebojami grupy Queen. W międzyczasie dostał się do obsady UPIORA W OPERZE i wystąpił w wyreżyserowanym przez Jana Klatę JERRY SPRINGER – THE OPERA.
W 2014 roku przygotował dla CK Katowice PRZEŚLICZNĄ WIOLONCZELISTKĘ, debiutując tym samym w roli reżysera.
Obecnie Jakub Wocial rozwija działalność promującą świat musicalu w firmie S&J Jakub Wocial www.broadwaywpolsce.com

wstęp: 30 zł

www.facebook.com/events/1004502739642013

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów