HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Trzy historie, trzy punkty widzenia artystów hip-hopowych.

adidas-originals-x-boiler-room-nmd_past-empowers-futureJuż 30 września popularny w latach 90-tych klub 55 w Pałacu Kultury i Nauki na jedną noc wypełnią hip-hopowe rymy i dźwięki. Zagrają m.in.: Sokół, Pezet, PRO8L3M i Rasmentalism. Pokolenia artystów, którzy spotkają się na jednej scenie połączy główne hasło imprezy: PAST EMPOWERS FUTURE.

Uczestnicy imprezy usłyszą i zobaczą nie tylko legendy polskiej sceny hip-hopowej i topowe aktualnie formacje, ale także wschodzące talenty rodzimej sceny.
Artystyczne zderzenie pokoleń oraz lokalizacja imprezy przywołają wiele wspomnień. Dawny Klub 55 w Pałacu Kultury i Nauki po długiej przerwie ponownie wypełnią dźwięki muzyki. Bilety na event będzie można zdobyć w konkursach oraz za pośrednictwem formularza na stronie internetowej wydarzenia: www.boilerroom.tv/pastempowersfuture

Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli Piątek w Piątkach

Zgodnie z dawną tradycją klubu, impreza odbędzie się w pierwszy wieczór weekendu – piątek. Na scenie pojawi się Sokół, legenda polskiego hip-hopu, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął pod koniec lat 90-tych. Znany raper, producent i autor tekstów nazywany jest najlepszym polskim „storytellerem”. W klimacie rodzimego hip-hopu lat 90-tych nie może zabraknąć również Pezeta, który po ponad trzyletniej przerwie od koncertowania wraca na estradę. Będzie to jeden z jego pierwszych występów po długiej nieobecności. Dla gości zagra również młodszy stażem Rasmentalism. To jeden z najbardziej znanych polskich duetów muzyki hip-hop. Ich oficjalny debiut – album 'Za młodzi na Heroda’ zyskał status najlepszego rapowego debiutu roku 2013, a według wielu dziennikarzy muzycznych i słuchaczy – rapowej płyty AD 2013 w Polsce. Rasmentalism wystąpi w towarzystwie Torta, który ubarwia ich koncerty grą na instrumentach klawiszowych. W lineupie nie mogło zabraknąć także chłopaków z grupy PRO8L3M, których ostatni album w ciągu miesiąca pokrył się złotem. Stołeczny duet, tworzony przez Oskara i Steeza, to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Nie byłoby Boiler Room bez streamingu audio i video. Przebieg wydarzenia będzie można śledzić za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia. Stay tuned!

Więcej informacji na stronie:
www.boilerroom.tv/pastempowersfuture

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów