HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

TOTO – pierwsza płyta od 10 lat

TOTO – pierwsza płyta od 10 lat oraz wywiad w RMF FM.

Toto okładka

Knock Out Productions przypomina o dwóch czerwcowych koncertach legendy rocka, zespołu Toto. Jednocześnie informuje iż zespół wydaje nowy album zatytułowany „Toto XIV” !! Na koncertach usłyszymy klasyki zespołu typu „Africa”, „Rosanna” oraz kompozycje z nadchodzącego, doskonale zapowiadającego się albumu.

Płyta otrzymała tytuł „Toto XIV” i stanowi sequel longplaya „Toto IV” z 1982 roku. – Traktujemy to jako nasze „Toto V” – tłumaczy klawiszowiec, Steve Porcaro. – Chcemy być naszą najlepszą wersją. Chcemy być wierni sobie i tworzyć najlepszą muzykę, jaką potrafimy.

Premierę wyznaczono na 20 marca.
Oto tracklista:
„Running Out of Time”
„Burn”
„Holy War”
„21st Century Blues”
„Orphan”
„Unknown Soldier (For Jeffrey)”
„The Little Things”
„Chinatown”
„All the Tears That Shine”
„Fortune”
„Great Expectations”
Dorobek rockowej kapeli zamyka krążek „Falling in Between” z lutego 2006 roku.

Jak by tego było mało, dziś (15 stycznia) na antenie RMF FM po godzinie 18stej w programie „25 RMF FM” Marcina Jędrycha oraz Darka Macioborka usłyszymy fragmenty ekskluzywnego wywiadu z jednym z najważniejszych muzyków formacji Toto, Davidem Paichem. Podczas audycji będzie można min wygrać bilety na koncerty we Wrocławiu i Warszawie !
Większe fragmenty tej rozmowy pojawią się w programie „Dobrze zagrane” Marcina Jędrycha w najbliższą sobotę od godziny 20.00.

TOTO (USA), rock:
„Hold The Line”, „Rosanna”, „Africa”, „Stop Loving You” – to wierzchołek góry hitów, jaką zbudował przez ponad 35 lat kariery genialny amerykański zespół Toto. Zespół, który kapitalnie połączył popową chwytliwość, rockową zadziorność, przyprawiając to czasami elementami jazzu. Którego muzycy pojawili się łącznie na 5000 płyt (tak, pięciu tysiącach), które sprzedały się łącznie w nakładzie 500 mln egzemplarzy (tak, 500 milionów). Jakość produkcji oraz warsztat muzyków Toto jest stawiany za wzór młodym twórcom. Steve Lukather to jeden z najlepszych gitarzystów na świecie, pojawił się gościnnie na paru setkach płyt, a jego kapitalny riff prowadzi megahit „Beat It” Michaela Jacksona (solo jest dziełem Edddie’ego Van Halena). Nie zapominajmy też o świetnej ścieżce dźwiękowej grupy do „Diuny” Davida Lyncha. Toto słucha wiele generacji fanów. Ich muzyka trafia do wszystkich. Na koncertach zespołu nierzadko można spotkać rodziców z dziećmi.

Toto wystąpi w następującym, znakomitym składzie:

Steve Lukather (gitara, śpiew)
David Paich (klawisze, śpiew)
Steve Porcaro (klawisze, śpiew)
Joseph Williams (śpiew)
David Hungate (gitara basowa)
Lenny Castro (instrument perkusyjne)
Keith Carlock (perkusja)
Jenny Douglas Foote (chórki)
Mabvuto Carpenter (chórki)

An Evening with TOTO:
Kiedy: 23 (wtorek) czerwca 2015
Gdzie: Wrocław @ Hala Orbita, ul. Wejherowska 34

Kiedy: 24 (środa) czerwca 2015
Gdzie: Warszawa @ Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Bilety w sprzedaży na eventim.pl, ticketpro.pl, ebilet.pl oraz www.knockoutprod.net/sklep

Zaprasza i Poleca

Promotion PRESSPOL.PL/ www.presspol.pl

HaloMuzyka./ www.halomuzyka.com

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów