HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

„Tolerancja” najnowszy singiel KRiSU już w poniedziałek

Mamy wiadomość, która pewnie ucieszy fanów KRiSA. W poniedziałek 21 września, będziecie mogli zobaczyć najnowszy teledysk w świetle dziennym. Muzyka jak i tekst da wiele do myślenia.

Utwór wykonuje kilku zaprzyjaźnionych Artystów, którzy zostali zaproszeni do projektu. Singiel pojawi się na płycie, która na pewno będzie na rynku muzycznym jeszcze w tym roku.

Na wstępie, trzeba powiedzieć coś, co przedstawia sobą KRiSU.

To artysta, muzyk i kompozytor w jednej osobie i współpracuje z wieloma ludźmi, gra również koncerty coverowe. I to się przełożyło na to, że postanowił wydać płytę ze swoimi kompozycjami. Odważył się i zaistniał już w świecie muzycznym poprzez wydanie trzech singli do których również powstały teledyski, które są jego autorstwem. W każdym razie, teksty i muzyka jaką KRiSU przedstawia, jest brana z życia i trzeba dodać, że dzięki temu, iż zrealizował swoje marzenie, jednocześnie wspiera fundacje. Jest samoukiem i całkowicie otwarty dla wszystkich dobrych ludzi. Nie boi się wyzwań i działa po prostu.

Co w najnowszym Singlu „Tolerancja

Tutaj rąbek tajemnicy. Najnowszy singiel zawiera wiele elementów muzyki i również wstawkę typu rap. Słowa przemawiają w formie siły, która działa na wszystkich. Jest rytm i pozytywne przesłanie. I to tak pokrótce, aby nie zdradzać wszystkiego. Bo wiadomo, że niespodzianka musi być i w tym urok.

Gdzie znaleźć informacje?

Aby nie zasypywać Was tekstem, podam miejsce co więcej się dowiecie. I tak też:

"TOLERANCJA-Muzyka dla Szczęścia" to kolejny premierowy utwór z płyty "Pamiętasz…?". Do utworu zaprosiłem dwóch…

Posted by KRiSU on Wednesday, September 16, 2020

 

Po prostu wypatrujcie premierę na Facebook i YouTube https://www.youtube.com/c/KRiSUOfficial / https://www.youtube.com/watch?v=Iuqqp4bwOS8

Z pozdrowieniami dla wszystkich czytelników

Emil Kowalski

Aktualizacja – słuchajcie nowy utwór tutaj – „Tolerancja”

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów