HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

The Magic Carpathians Symbiotic Session

symbiotic

The Magic Carpathians Symbiotic Session
na scenie Magazynu Kultury w Kolanku no 6 przy ul. Józefa 17 w Krakowie, 17 czerwca od godz. 20.00

Z udziałem GOŚCI :

ACCOMPLICE AFFAIR – Projekt muzyczny Przemysława Rychlika powstał w 2005 r.
Porusza się w klimatach ambient, dark wave i psychodelicznego rocka.
Accomplice Affair występował na wielu festiwalach i koncertach u boku znanych projektów muzycznych, opublikował sześć albumów studyjnych „Act of Creation” (The Eastern Front 2006), „Jezioro Wspomnień” (My Hands Music 2007), „Samotny Horyzont” (My Hands Music 2009), „Cienie” (My Hands Music 2011). Ponadto ukazała się także angielska wersja płyty ” Samotny Horyzont” wydana przez Black Pyramind Records w 2009 r.
Uzupełnieniem dyskografii są pojedyncze utwory, wydane na płytach kompilacyjnych „Still the same after years” (Mizantrophy Prod 2009), Marek Styczyński „CyberTotem Remix Project” (The Word Flag 2010) oraz Recykling Sound (Plankton 2010). Najnowsza płyta zatytułowana „The Zone of Silence” została wydana dzięki oficynie wydawniczej Zoharum Records i swoją premierę miała podczas Kalisz Ambient Festiwal II 26.10.2013.

Od marca 2015 Accomplice Affair gra jako duet. Do składu dołączył Dawid Chrapla – muzyk znany z takich projektów jak Synapsie i Antybiotix.

https://www.facebook.com/AccompliceAffair?fref=ts

SYNAPSIS to projekt muzyczny, który powstał w 2009 roku z inicjatywy Dawida Chrapli i Andzreja Turziaka. Chrapla udzielał się wcześniej w takich składach jak Hated Bruit, Kollektiv, ADTX i Antybiotix czy solo pod pseudonimem Nojsens, brał też udział w kolaboracjach z takimi artystami jak XV Parówek, Arszyn czy Hubert Napiórski. Muzyka SYNAPSIS to unikalna forma industrialu, noise i dark ambientu, oparta na mechanicznych samplach wziętych wprost z przestrzeni fabryk i hut. Mimo zakorzenienia w tradycji industrialnej nie ma w niej miejsca na epatowanie czystym hałasem – jest nastawiona na pełną transu medytacyjność. W utworach SYNAPSIS i solowych przedsięwzięć Dawida Chrapli znajdujemy bogaty ładunek pulsującej, podskórnej dźwiękowej energii.

The Magic Carpathians / Karpaty Magiczne
www.magiccarpathians.com
Krakowska formacja muzyki eksperymentalnej, stworzona w 1998 roku przez autorski duet Anna Nacher & Marek Styczyński, wypracowuje konsekwentnie własną drogę, którą nazwała SYMBIOTIC. Karpaty Magiczne budują własną, niezależną przestrzeń pod nazwą Ośrodek Praktyk Bioregionalnych BIOTOP LECHNICA po słowackiej stronie Dunajca z widokiem na masyw Trzech Koron w Pieninach.
www.biotoplechnica.eu

SYMBIOTIC Session jest kolejną odsłoną licznych muzycznych przyjaźni i kontaktów
z artystami z wielu różnych muzycznych środowisk. Tym razem Karpaty goszczą interesujących artystów z kręgu muzycznego ambientu, industrialu i muzyki elektroakustycznej, którzy pracują nad własnymi, autorskimi wizjami muzyki.

—————————

Bilety:
15 zł (studenci)
20 zł (pozostali)
Bilety będzie można nabyć wyłącznie
przed wejściem na koncert.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów