HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Sztuka obrazu w Poznaniu!

Red Bull Szkoła Dźwięku, 11 marca, klub WOSK, Poznań

SD_POZNAN_2015_WWW

11 kwietnia o godzinie 17:00 w klubie „WOSK” odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Red Bull Szkoła Dźwięku. Po odbytych warsztatach w Lublinie, Olsztynie oraz Sopocie, nadszedł czas na Poznań! To właśnie tu rodzi się okazja do uczestniczenia w tej niestandardowej lekcji, której tematem przewodnim tym razem będzie VJing. W rolę nauczyciela wcieli się Mikołaj Ludwik Szymkowiak.

Red_Bull_Szkoła_Dźwięku_Lublin 2015_Artur_Mulak[fusion_builder_container hundred_percent=

Red Bull Szkoła Dźwięku to seria bezpłatnych warsztatów muzycznych, w których może wziąć udział każdy miłośnik artystycznych wrażeń. Poznańska edycja warsztatów poświęcona będzie sztuce VJ-ingu – prowadzący warsztat wyjaśni, jak przy pomocy profesjonalnego oprogramowania można w prosty sposób zrealizować reagującą na muzykę oprawę wizualną – VJ set. Zgromadzeni dowiedzą się jak proste efekty mogą połączyć obrazy, by nadać zda-rzeniu szczególny wygląd i zamienić je w multisensoryczne widowisko.

Red_Bull_Szkoła_Dźwięku_Sopot_2015_fot. Łukasz Giera-łtowski3

Mikołaj Ludwik Szymkowiak to projektant doświadczeń, VJ, producent i promotor kultury. W 2011 roku założył kolektyw .wju, który dotychczas był już odpowiedzialny za oprawę wizualną wielu festiwali oraz serii imprez. Pracował jako VJ w Polsce i zagranicą z takimi artystami jak m.in. Octave One, Mr Oizo, Catz ‘N Dogz, Omar Souleyman, Eltron John, Adam Port, Son of Kick czy Kamp!. Reprezentował Polskę w ramach festiwalu Vivimotion w Londynie. Wykorzystuje swoje doświadczenie sceniczne i projektowe do pracy w teatrze. Promuje i wspiera Poznańską kulturę niezależną, współtworzy akcję Żółta Kartka (2014) jest organizatorem cyklu spotkań Kulturalny Networking. Tworzył wizualizacje do trasy Czarno Biała Magia Sokoła i Marysi Starosty oraz do koncertu Mikromusic.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów