HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

SWINGING WITH SINATRA

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_text]

SWINGING WITH SINATRA w Klubie Harenda

Jarek Wist

Koncert SWINGING WITH SINATRA w Klubie Harenda , który odbędzię się w Walentynkowy wieczór 14.02.2016 r., o godz. 19.30 w Klubie Harenda przy Krakowskim Przedmieściu 4/6.

Jarek Wist jest wokalistą i współtworcą jednego z najciekawszych projektów muzycznych minionych lat – Swinging with Sinatra to prawdziwe przedstawienie, które doczekawszy się wielu odsłon oraz formacji, niezmiennie podbija sceny w całym kraju.
Swinging with Sinatra to również wydanie kameralne, gdzie do śpiewanych przez Jarka Wista znanych wszystkim utworów Franka Sinatry gra band jazzowy, na który składają się największe nazwiska polskiej sceny muzycznej (Piotr Wrombel, Krzysztof Szmańda, Wojciech Pulcyn, Robert Murakowski, Konrad Zemler, Michał Tomaszczyk).
Projekt swingowy przyciąga na widownię zarówno miłośników swingu, fanów Franka Sinatry, jak i wszystkich tych, którzy na koncertach poszukują nie tylko doskonałego dźwięku, ale również pełnego pasji zaangażowania artystów, pozwalającego rozpoznać głębię muzyki. Ponato, sezon 2015/16 to wyjątkowy czas dla swingu – już w grudniu tego roku obchodzić będziemy jubileusz z okazji setnej rocznicy urodzin Sinatry!

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów