HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Suicidal Angels oraz Dr Living Dead

Knock Out Productions oraz klub Progresja

SA zajawka

zapraszają na dwa koncerty w Polsce zespołów Suicidal Angels oraz Dr. Living Dead. Ten pierwszy zespół gościł w naszym kraju wielokrotnie i ich podeście do thrash metalu ma nad Wisłą wielu zwolenników. Dr. Living Dead to z kolei przedstawicie crossover/thrash metal ze Szwecji. Koncerty odbędą się w lutym, w Warszawie oraz Krakowie. Zapraszamy wszystkich fanów świeżego, metalowego łojenia !

SUICIDAL ANGELS (Grecja) thrash metal:

W Grecji może i odczuwają jeszcze skutki kryzysu ekonomicznego, ale do sceny metalowej słowo „kryzys” w żadnym razie się nie odnosi. Hellada to wciąż wspaniali muzycy i wspaniałe kapele, nagrywający wspaniałe płyty oraz dający genialne koncerty. Jedną z tych świetnych formacji jest doskonale znany w Polsce kwartet Suicidal Angels.
Thrashmetalowcy z Aten goszczą u nas regularnie. Zawsze są mile widziani oraz ciepło przyjmowani. Poprzednim razem pięknie zmasakrowali narządy słuchu rodzimych thrashersów w lutym 2013 roku, gdy promowali znakomity album „Bloodbath”. Parę miesięcy później pojawili się na MetalFeście, dając kolejny kapitalny gig. Tym razem Grecy zawitają do nas w ramach trasy promującej wydany w styczniu 2014 roku piąty album „Divide And Conquer”, nagrany w słynnych studiach Fredman w Göteborgu

DR. LIVING DEAD (Szwecja) thrash metal:

Nasi sąsiedzi z drugiej strony Bałtyku, którzy wieki temu bezskutecznie nas najeżdżali, specjalizują się nie tylko w doskonałym death metalu i hard rocku. W Szwecji potrafią też grać świetny, oldschoolowy thrash metal. Dr. Living Dead jest jednym z zespołów, które to robią.

Zagrają:
SUICIDAL ANGELS (Grecja) thrash metal
+
Dr. Living Dead (Szwecja) thrash metal/crossover
support

Kiedy: 19 (czwartek) lutego 2015
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 50/60 zł

Kiedy: 20 (piątek) lutego 2015
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 50/60 zł

Zapraszają:
https://knockoutprod.net/site/
https://progresja.com/

www.halomuzyka.com

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów