HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Stwórz własną playlistę z happysad!

Czy można wyobrazić sobie styczeń bez Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Tysiące wolontariuszy w całej Polsce rozdających serduszka i zbierający datki do charakterystycznych puszek, wspaniałe koncerty największych polskich gwiazd i liczne licytacje, a wszystko dla dobra dzieci. Platforma TIDAL wspólnie z zespołem happysad również postanowili dołożyć cegiełkę i wystawili na aukcji specjalną ofertę.

Imienna playlista na platformie streamingowej TIDAL stworzona wspólnie z happysad podczas spotkania z zespołem, uczestniczenie w ich próbie i podwójna wejściówka na koncert. To wszystko można wylicytować klikając w link poniżej i wesprzeć tym samym bardzo ważny cel.

LINK DO AUKCJI: https://aukcje.wosp.org.pl/happysad-imienna-playlista-na-tidal-playdlawosp-pl-i5953939

Zespół happysad na początku lutego rusza w trasę koncertową i odwiedzi 16 miast, w tym Warszawę, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Kielce. Ich siódmy album „Ciało obce” odniósł wielki sukces sprzedażowy.
Pomysł wystawienia na aukcję wspólnej playlisty z TIDAL bardzo spodobał się muzykom: „My do WOŚPu i do fanów zawsze frontem i z otwartymi rękoma” – mówi Łukasz Cegliński, gitarzysta zespołu, i dodaje: „Cieszymy się, że mamy okazję poznać czyjeś upodobania bliżej i mamy nadzieję na stworzenie wyjątkowej składanki.”

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla dzieci nieprzerwanie od 26 lat i od samego początku wspierają ją w tym największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów