HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Steel Panther / Inglorious

steelpanther-400x566

Agencje Go Ahead i Knock Out Productions z przyjemnością zapraszają na dwa koncerty Steel Panther! Zespół wystąpi 24 września w warszawskiej Progresji i 25 września w krakowskim Kwadracie.

18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – Inglorious
20:15 – Steel Panther

Choć zaczynali od występów w niewielkich klubach Los Angeles, podczas których parodiowali metalowe hity lat osiemdziesiątych, Steel Panther to dziś marka znana na całym świecie. Występowali najpierw jako Metal Shop, później Metal Skool, by w końcu w 2008 roku zmienić nazwę zespołu na Steel Panther. Pod tym szyldem muzycy wydali krążek „Feel The Steel”, z którego pochodzi jeden z ich najbardziej rozpoznawalnych singli – „Death To All But Metal”. Muzycznie Steel Panther porusza się głównie w heavy metalowej i rockowej stylistyce, a tym co zespół wyróżnia są z pewnością humorystyczne teksty i stylistyka, nawiązująca do glam metalowych zespołów popularnych w latach osiemdziesiątych.

Steel Panther mają obecnie na koncie trzy albumy studyjne. W lutym premierę miało nowe, koncertowe wydawnictwo zespołu – „Live from Lexxi’s Mom’s Garage”.

Afterparty – Guitar Mafia DJs
St Michal & Derrick ­­ dwóch warszawskich, winylowych maniaków z rytmem rock‘n ‘rolla zamiast tętna i z riffami gitarowymi zamiast fal mózgowych.

Razem tworzą Guitar Mafia, duo DJ­skie grające wybuchową miksturę rockowych rytmów: hardrock, punkrock, garagerock, heavy metal, rockabilly… Od Ramonesów do Rolling Stonesów. od Motorhead do Misfits, od Presleya do Priesta (Judas).

Skład uformował się w 2014 roku i już zdobył wiernych wyznawców m. in. podczas dwudniowego Wrocław Kustom Konwent, na afterparty po koncertach Saxon i Nashville Pussy, imprezach w Klapsie i w Chmurach, czy na urodzinach klubu Progresja.

Znajdziesz nas na Fejsie: www.facebook.com/guitarmafiarock

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów