HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

STEEFIRE I NOCNY KOCHANEK W ŁOMŻY

NOCNY KOCHANEK to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych, który muzykę, a przede wszystkim towarzyszące jej teksty tworzy z ogromnym dystansem do samych członków grupy oraz do wizerunku zazwyczaj kojarzonego z heavy metalem.

Zespół Nocny Kochanek tworzą muzycy grupy Night Mistress. Nawę zespołu Nocny Kochanek zawdzięcza Bartoszowi Walaszkowi – reżyserowi filmu “Zemsta Faraona”, a także popularnej kreskówki “Kapitan Bomba”, w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress. W jednym z odcinków zespół wystąpił pod szyldem Nocny Kochanek, będącym prześmiewczym tłumaczeniem nazwy Night Mistress. To wydarzenie uznawane jest za datę narodzin Nocnego Kochanka.

W roku 2012 zespół nagrał utwór do animowanego filmu dla dorosłych “Zemsta Faraona”. Jest on zatytułowany Minerał Fiutta i zdecydowanie jest to kompozycja z przyrużeniem oka.
Muzykę Nocnego Kochanka należy określić mianem tradycyjnego heavy metalu typowego dla takich zespołów jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath, czy Saxon. Grupa doskonale czuje się na scenie i znakomicie sprawdza na koncertach. W roku 2014 zespół wystąpił na XX Przystanku Woodstock.

STEEFIRE to pięciu szalonych mężczyzn rodem z Mińska Mazowieckiego, którzy spełniają swoje marzenia przemierzając kraj wzdłuż i wszerz w pogoni za sławą, rozgłosem i kobietami 🙂

Zagrali dziesiątki koncertów na terenie całej Polski, w tym między innymi support pierwszego wokalisty IRON MAIDEN, Paula Di Anno podczas festiwalu DOŁADOWANIE, . Grupa otwierała również koncerty takich legend polskiej muzyki jak Turbo, Hey, czy Oddział Zamknięty. Udane występy w kraju otworzyłī drogę do pierwszego koncertu za granicą. SteelFire torpedowało fanów na koncercie w Wilnie.

Zespół zaznaczył swoją obecność w kilku konkursach muzycznych (m.in. uzyskał tytuł Zespołu Tygodnia w Skoda Auto Muzyka). Ma na koncie płytę pod tytułem ,,Rock n’ roll na wieki wieków” , wydaną na początku 2013 roku. Promuje ją singiel ,,Lolita” do którego powstał teledysk. Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania LP „Ready to Rock”. Cechą wyróżniającą chłopaków jest niezwykła energia podczas występów na żywo. To prawdziwe rock n’ rollowe tornado! Fani klasycznego hard rocka i heavy metalu stylizowanego na „imprezowe lata 80′” nie zawiodą się!

BILETY: 20 ZŁ – dostępne w dzień koncertu w klubie – Mdk Dśt w Łomży, 28 sierpnia o godzinie 19:00

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów