HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Spotkanie z Kamilem Bednarkiem

Sklepy MediaMarkt i Saturn przygotowały wyjątkową niespodziankę dla fanów muzyki. Już 1 grudnia premiera nowego albumu Kamila Bednarka, zatytułowanego „Talizman”. Z tej okazji artysta spotka się z fanami i będzie podpisywał płytę w marketach w Warszawie, Markach i Wrocławiu.

W sklepach MediaMarkt i Saturn można nie tylko zakupić najnowsze albumy artystów, ale też doświadczyć muzyki na żywo i poznać bliżej swoich idoli. Tym razem markety odwiedzi Kamil Bednarek, jeden z najbardziej popularnych muzyków młodego pokolenia, obdarzony charakterystycznym wokalem i zarażający pozytywną energią.

Z fanami spotka się z okazji premiery nowego albumu „Talizman”, który już 1 grudnia trafi na półki w sklepach MediaMarkt i Saturn. Będzie to świetna okazja, by zdobyć autograf artysty i chwilę   z nim porozmawiać. Spotkania odbędą się w trzech miastach:

  • 1 grudnia, godz. 15:00: Saturn Warszawa, Centrum Handlowe BlueCity

(Aleje Jerozolimskie 179)

  • 2 grudnia, godz. 12:00: MediaMarkt Marki, Centrum Handlowe M1

(ul. Józefa Piłsudskiego 1)

  • 3 grudnia, godz. 12:00: MediaMarkt Wrocław I, Galeria Dominikańska

(Plac Dominikański 3)

Poprzednie albumy pochodzącego z Lipek koło Brzegu artysty szybko podbiły serca fanów. Wydana w 2012 roku płyta „Jestem…” sprzedała się w liczbie ponad 150 tys. egzemplarzy, co jest imponującym wynikiem na polskim rynku. Z kolei album „Oddycham” z 2015 roku zyskał status Złotej Płyty. Po dwóch latach Kamil Bednarek wraca z kolejnym krążkiem, wydanym własnymi siłami, w założonej przez artystę wytwórni Space Records. Tym razem utalentowany 26-latek pokaże nowe oblicze, czerpiąc inspiracje z kliku różnych muzycznych gatunków.

– To pierwsza płyta, na której udało mi się tak mocno poeksperymentować z muzyką. Moim zdaniem połączenia różnych gatunków muzycznych służą rozwojowi artysty i wprowadzają do muzyki dużo świeżości. Na nowym krążku, połączyliśmy reggae z funkiem, jest trochę reggaetonu, rapu, jest też ballada i czyste rootsowe reggae.  Nie chcę dać się zaszufladkować i mocno wierzę w to, że fani pokochają nowy talizman Bednarka – opowiada o płycie Kamil Bednarek.

W zrealizowaniu tego ambitnego planu pomogła grupa utalentowanych przyjaciół. Obok sprawdzonych towarzyszy z zespołu 5 Element, swoje do muzyki dołożyli BRK i Matheo, rapował Staff, chórki zaśpiewał Jarecki, a także Lena Romul, Kasia Dereń i Ola Piśniak. Pojawili się też goście z zagranicy – zespół Raging Fyah z Jamajki w utworze „Get Up”.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów