HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Sposób na pokusy? Dystans i „Ba Ba Ba” Agi Dyk.

„W życie awanturnicze chcę zmiany wnieść” zapowiada Aga Dyk w piosence „Ba Ba Ba”. Utrzymany w stylistyce country utwór to kolejna propozycja, która znajdzie się na debiutanckim krążku wokalistki. Od dziś można go posłuchać na kanale artystki na YouTube.

„Co krok, to tyle pokus!”

Zachłanność i niedotrzymywanie postanowień – o tym, z charakterystycznym dystansem do siebie i otaczającego świata, śpiewa w najnowszym singlu wokalistka zespołu Brathanki. To trzeci po „Wracaj.com” i „Creme Brulee” utwór z solowej płyty Agi, której premiera zaplanowana jest na jesień br. Tym razem, zamiast wideoklipu, artystka przygotowała lyrics video, zapraszając słuchaczy i przede wszystkim – słuchaczki – do wspólnego śpiewania.

„Chciałabym wtedy wszystko mieć i mówię sobie mała, leć!”

Podobnie jak znane już single wokalistki, „Ba Ba Ba” czerpie ze wzorców lat sześćdziesiątych, choć osadzone jest we współczesnej kolorystyce muzycznej. Zabawa słowem, dźwiękami oraz charakterystyczna ekspresja wprowadzają słuchacza w dobry nastrój i zachęcają do interakcji z wokalistką. To kolejna, pełna optymizmu propozycja na polskim rynku muzycznym.

„Tylko, że mi się nie chce chcieć”

– „Ba Ba Ba” to moja propozycja na rozpoczęte właśnie lato. Mam nadzieję, że nie tylko panie odnajdą w tym utworze cząstkę siebie i razem ze mną będą nucić „Ba Ba Ba” podczas codziennej walki z mniejszymi i większymi pokusami – mówi Aga Dyk. W końcu nie tylko ja „liczę, że ograniczę, ćwiczę…”, a dystans potrzebny jest każdemu i każdej z nas. Zatem, zapraszam do śpiewania! – dodaje z uśmiechem.

Lyrics video „Ba Ba Ba” dostępne jest na oficjalnym kanale Agi Dyk na Youtube.
Autorem polskiego tekstu jest Michał Zabłocki. Słowa i muzykę skomponowali Linda Karlsson i Sonny Gustafsson.

***
Aga Dyk – wokalistka i autorka tekstów. Jest niskopienną góralką ze Świętokrzyskiego, obecnie mieszkającą w Krakowie. Z racji tego, że jest numerologiczną trójką – optymizm ma zapisany w gwiazdach. Śpiewa od 14 roku życia. Od 2012 roku gra w Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich. Aktualnie kończy pracę nad debiutanckim krążkiem, którego premierę zaplanowano na jesień 2016 roku.

www.facebook.com/agadykofficial/?fref=ts
www.agadyk.pl

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów