HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

SONAR SOUL LIVE FEAT. PAULINA PRZYBYSZ & MR KRIME

SONAR SOUL LIVE FEAT. PAULINA PRZYBYSZ & MR KRIME W WARSZAWIE. OSTATNI KONCERT TRASY RED BULL SUMMER TOUR

8A42566A-25C5-4190-A608-4098D188AEB0

W najbliższy piątek w Temacie Rzeka usłyszeć będzie można nowy projekt Sonar Soul Live i Pauliny Przybysz. To ostatni przystanek trasy Red Bull Summer Tour, w którą artyści wyruszyli wraz z ekspertem od skręczy MrKrime.Start imprezy o 19:30, a po koncercie after party. Wstęp wolny.

Red Bull Summer Tour_Mr Krime_fot.Kin MarcinRed Bull Content Pool  Red Bull Summer Tour_Sonar Soul_fot.Michał Dąbek  Red Bull Summer Tour_Sonar Soul_Paulina Przybysz_Rafal_Dutkiewicz_fot.Michał Dąbek

Red Bull Summer Tour jest owocem współpracy czterech wyjątkowych osobowości muzycznych. Sonar Soulto producent i DJ, eksplorujący muzykę z rejonów soulfulelectronic/abstract hip-hop, współtwórca licznych projektów muzycznych.Do współpracy zaprosił właścicielkę jednego z najciekawszych polskich wokali – Paulinę Przybysz, kojarzoną głównie z R&B i soulem. Wspiera ich perkusista Rafał Dutkiewicz, z którym wspólnie przygotowali materiał do nowej płyty. Artyści postanowili przetestować nowe utwory podczas letniej trasy koncertowej – Red Bull Summer Tour. Z wynikami ich pracy mogli zapoznać się już fani w Chorzowie, Gdyni, Krakowie. Teraz czas na Warszawę! Na koncertach gościnnie występuje MrKrime – ekspert od skreczy i absolwentem Red Bull Music Academy 2000.Wspólnie z Chrisem Jaxx zadba on o muzyczną oprawę after party.

Czego można spodziewać się po nowym materiale Sonar Soul Live i Pauliny Przybysz? Zawsze pragnąłem nagrać album, który byłby hołdem złożonym idolom mojego muzycznego dojrzewania, jak Massive Attack, Morcheeba, DJ Shadow, Amon Tobin, Björk czy Portishead. Taka możliwość pojawiła się dzięki Paulinie i Rafałowi, więc postanowiłem to wykorzystać.– zdradza Sonar Soul, dla którego współpraca z Pauliną okazała się być wyjątkowym doświadczeniem – osoba Pauliny zadziałała na mnie na tyle inspirująco, że kilka ostatnich produkcji, które uważam za najmocniejsze, powstały z myślą o niej i jej głosie.

Jak zabrzmi synteza tych charakterystycznych muzycznych osobowości można sprawdzić podczas Red Bull Summer Tour. Sonar Soul uznawany jest za jednego z najlepszych polskich live actowców, dlatego tym bardziej warto wybrać się na koncert.

Red Bull Summer Tour: SONAR SOUL LIVE feat. Paulina Przybysz & MrKrime
After party: MrKrime, ChrisJaxx
4września, godz. 19:30
Temat Rzeka, Plaża przy Moście Poniatowskiego (strona praska), Warszawa
Wstęp wolny

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów