HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Słuchaj Rogera Watersa i wygraj bilety na jego koncert!!

Legenda muzyki rockowej, współzałożyciel jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie – Pink Floyd, wybitny kompozytor i autor tekstów, Roger Waters, zagości w Polsce w 2018 roku. W TIDAL pojawiła się niesamowita okazja na zdobycie aż 5 dwuosobowych zaproszeń na koncerty artysty w Krakowie i Gdańsku.

Zasady konkursu są proste. Wystarczy, posłuchać playlisty „Legenda: Roger Waters” na platformie streemingowej TIDAL i odpowiedzieć na krótkie pytanie, aby zdobyć szansę na wygranie biletów. Konkurs startuje w piątek, 10 listopada 2017r. o godz. 16.00 i potrwa do 19 listopada, do godz. 23.59.

Roger Waters zagra w Polsce dwa koncerty: 3 sierpnia 2018r. w Krakowie i 5 sierpnia 2018r. w Gdańsku. To wybitny muzyk, który największą popularność zawdzięcza działalności w legendarnym zespole Pink Floyd. Nagrywał również albumy solowe, a ostatni p.t. „Is This a Life We Really Want” został wydany 2 czerwca tego roku. Podczas trasy koncertowej będzie można usłyszeć utwory z kultowych krążków grupy Pink Floyd takich jak „The Dark Side of The Moon” czy  „The Wall”.

Tych, którzy chcą zawalczyć o bilety na te wyjątkowe wydarzenia muzyczne zapraszamy do wysłuchania playlisty „Legenda: Roger Waters”

https://listen.tidal.com/playlist/12c4a5e3-f197-498b-85be-774a4b936b40

 

Regulamin konkursu znajduje się na:

https://read.tidal.com/article/roger-waters-wygraj-bilety-na-koncert-w-gdansku-lub-krakowie

 

O TIDAL:

TIDAL to globalna platforma rozrywkowa stworzona dla fanów przez artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL cieszą się dostępem do unikalnej zawartości, która bezpośrednio łączy artystów z fanami na wiele sposobów. Serwis oferuje bezstratną jakość dźwięku – jak na płycie CD, wideo o wysokiej rozdzielczości, możliwość odkrywania nowych artystów poprzez TIDAL Rising i unikalne przeżycia dzięki TIDAL X. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 50 milionów utworów oraz 190 000 materiałów wideo w wysokiej jakości. Więcej informacji na stronie www.tidal.com.

 

Obserwuj TIDAL: https://facebook.com/tidal, https://twitter.com/tidalhifi i https://instagram.com/tidal/

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów