HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Shakin’ Stevens w Toruniu!

Jeden z najbardziej popularnych artystów dekady, legenda brytyjskiej muzyki i autor wielu porywających, rockowych hitów – to nie nikt inny jak Shakin’ Stevens, który wystąpi 17 marca 2018 roku o godz. 19:00 w Arenie Toruń. To będzie jedyny koncert tego artysty w tym roku w Polsce, warto więc pospieszyć się i nabyć bilety!

Urodzony w Cardiff w Południowej Walii, Shakin’ Stevens, wokalista i autor tekstów, znany także jako Shaky, założył swój pierwszy zespół w wieku 15 lat i nigdy nie przestał doskonalić swojego rzemiosła. Po wielu latach, występując w niemal całej Wielkiej Brytanii i Europie, Shaky stał się najlepiej sprzedającym się artystą dekady, jednocześnie stając się unikalną, sprzedającą platyny, międzynarodową gwiazdą. Cytując z Guinness Book of British Hit Singles And Albums: „Dzieli z The Beatles i Elthonem Johnem wyróżnienie najbardziej popularnego wykonawcy singli z list przebojów w Wielkiej Brytanii w ciągu dekady.”

Shakin’ Stevens zagra koncert z dziewięcioosobowym zespołem – oprócz hitów, pojawią się piosenki z jego najnowszego albumu „Echoes Of Our Times”. Jak sam artysta obiecuje, nie zabraknie też niespodzianek – tłumaczy Przemysław Draheim, rzecznik prasowy Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Stevens współpracował muzycznie z wieloma, znanymi na całym świecie, renomowanymi muzykami, włączając w to Rogera Taylora, Alberta Lee, Bonnie Tyler, Hanka Marvina, Roda Argenta i Toniego Joe White’a, a także niektórych najbardziej wnikliwych muzyków sesyjnych, grających muzykę rockową i country w Wielkiej Brytanii i Nashville.

Album Shakiego „Now Listen”, został uznany jako znaczący postęp w muzyce Stevensa – z nowymi piosenkami, z których wielu współautorem był Stevens, łączył ze sobą klasyczny rock, hipnotyczny swamp-rock i silny wokal wraz z wyrazistymi tekstami. Był to swoisty pomost do jego najnowszego dzieła, albumu „Echoes Of Our Times”.

„Echoes Of Our Times”, przyjęty z uznaniem, jego dwunasty i ostatni album – obejmuje blues, roots, Americanę i klasyczny rock – wyraźnie wskazując na Shakin’ Stevensa jako autora tekstów i anegdociarza: wytrwałego artystę, który teraz powrócił do korzeni swojej muzyki.

Koncert poprowadzi Marcin Kusy, dziennikarz Programu I Polskiego Radia.

Bilety na koncert Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times:

Bilety w cenie 70 zł – trybuny, 100 zł – płyta, 200 zł bilet VIP (w tym: poczęstunek, open bar, bezpłatny parking) na koncert Shakin’ Stevens: Echoes dostępne są w serwisie bilety24.pl(link)

Dostępna jest także możliwość wykupienia własnej loży na czas koncertu (dostępnej w czasie godzinę przed i także po koncercie) w cenie 1000 zł

Więcej informacji na: tak.torun.pl/17marca

 

***

Organizatorami Drugiego Festiwalu Wspomnień i koncertu Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów