HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

SCYLLA „The Year Of The Void”

SCYLLA powraca z drugą płytą! Premiera „The Year Of The Void” już na początku października!

scylla-2

Szczeciński zespół SCYLLA – jeden z najbardziej obiecujących przedstawicieli nowoczesnego metalu wydaje drugą płytę zatytułowaną „THE YEAR OF THE VOID”. Następca wydanej niecałe 3 lat temu “Pestilence, War, Famine And Death” zaskakuje brzmieniem oraz urozmaiceniem kompozycji. Jest to rozwinięcie stylu grupy, której siłą jest niezmienny skład, z każdym koncertem coraz bardziej scementowany i działający jak jeden organizm. Ciężar wymieszany w odpowiednich proporcjach z niepokojącą elektroniką, oraz agresywny śpiew, przeplatany łagodniejszymi fragmentami powinny przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym słuchaczom.

Całość uzupełnia oprawa graficzna idealnie dobrana do muzycznego klimatu, a w środku 12 własnych kompozycji oraz cover Nine Inch Nails, do którego powstaje teledysk. Wszystkie numery nagrane zostały w domowym studio Waldemara Jędruszaka (gitara), który też zmiksował i zmasterował całość. Waldek jako główny kompozytor czuwał również nad projektem okładki i digipaka. Płyta ukażE się na początku października i będzie promowana licznymi koncertami. Sam zespół tak opisuje najnowsze wydawnictwo:

„Wyobraźcie sobie ogromną skałę , masywną i poszarpaną na środku oceanu bylejakości. Właśnie o nią rozbiją się wasze wyobrażenia o nowoczesnym metalu. Ta skała to nowa SCYLLA. Jeżeli szukacie świeżości w muzyce metalowej to ta płyta jest dla Was”.
Pierwszy koncert promujący nowy album odbędzie się 10 października w klubie Słowianin w Szczecinie.

scylla_okladka_net

Tracklista płyty:

1.REBIRTH

2.TIME TO RUN

3.GRAVEYARD

4.SHADOW OF A MAN

5.FAREWELL

7.SHACKLED

8.LET’S HAVE A SHOT

9.THE FINAL RECKONING

10.CONFRONTER

11.TAKE THE HELM

12.WHAT MAKES US HUMAN

13.HEAD LIKE A HOLE (NINE  INCH NAILS cover)

więcej informacji: https://www.facebook.com/scyllaband

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów