HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Sarah Smith Duo

16 11 2015 plakat 2

16 listopada 2015 roku, w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpi  charyzmatyczna, obdarzona rewelacyjnym głosem wokalistka i kompozytorka –  Sarah Smith. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła 14 lat temu, zasilając szeregi utytułowanej kanadyjskiej grupy The Joys. Wraz z zespołem występowała z artystami takiego formatu, jak: Bif Naked, The Trews, Sam Roberts and Bedouin Soundclash. W ten sposób udało im się zdobyć międzynarodową sławę. Wydali trzy albumy: „Unfold”, „On the stage and on the floor”, „Adventures in…”  Utwory The Joys zostały wykorzystane w kanadyjskim serialu „Majority Rules” oraz w filmie „Cake”, dzięki czemu grupa umocniła swoją pozycję na kanadyjskim rynku. Wyjątkowy  głos, którym Sarah Smith zachwyca publiczność, często uzyskuje porównania do samej Janis Joplin, co dowodzi, że jest ona artystką światowego formatu. W 2012 roku grupa „The Joys” zakończyła swoją działalność. Członkowie zdecydowali się pójść własnymi muzycznymi ścieżkami.

ben-lehman-photography

Artystka poświęciła się muzyce bez reszty i w bardzo szybkim czasie wydała swoje pierwsze albumy solowe: ” Sarah Smith Live” i „Sarah Smith B-sides”. Jej twórczość została natychmiast doceniona. W 2012 roku The London free Pressuznał jej solowy krążek za „płytę roku”. W tym samym czasie Sarah Smith uzyskała tytuł najlepszej wokalistki na London Music Awards. Artystka nie spoczęła na laurach. Jej ostatni krążek ” The Journey” także zdobył uznanie publiczności. W 2015 roku zdobyła tytuł najlepszej artystki rockowej na London Music Awards. Sarah Smith gra blisko trzysta koncertów w ciągu roku. Cały czas się rozwija i poszukuje nowych inspiracji. Występując już od czternastu lat ma stałe grono fanów na całym świecie, a po poniedziałkowym koncercie na pewno uzyska sympatię kolejnych słuchaczy.

Neues Bild

Sarah Smith uznanie w Kanadzie zapewnila sobie grajac w zespole The Joys. Grupa otrzymala zloto oraz Best Rock Act w Jack Richardson Music Awards 2009 oraz 2010.
Sarah od razu po tym zdobyła sukces jako artysta solowy, otrzymala nagrody dla najlepszego singer / songwriter w 2009 i 2010 roku w London Music Awards oraz w Fan Favorite w Music Awards w 2012 i 2014. Jej płyta „Stronger Now” została wybrana jako nr 1 w londynskim Free Press w 2012r.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp na to wydarzenie muzyczne jest wolny.

 

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów