START2016-10-14T01:09:27+00:00

Empik zaprosił wybitnego polskiego jazzmana, pianistę i laureata nagrody Grammy do skomponowania muzyki do tegorocznej świątecznej reklamy. Nastrojowa ścieżka dźwiękowa idealnie ilustruje bajkową fabułę i narrację spotu „Żeby Cię lepiej widzieć”.

[…]

Po ogłoszeniu premiery debiutanckiego albumu “Black Vengeance” i zaprezentowaniu światu klipu do singla “Rise to Power” za pośrednictwem Metal Injection, z […]

Największe przeboje muzyki ostatnich siedmiu dekad. Fenomenalni artyści i gwiazdy światowego formatu. Niekwestionowane hity, które dostarczyły słuchaczom zachwytów, wzruszeń i powodów do zaciekłych dyskusji, a dla wielu stały się ścieżką dźwiękową dla kluczowych życiowych wydarzeń i decyzji. Wyjątkowe składanki pow […]

Po dwóch latach od wydania przełomowego dla wodzisławskiej grupy albumu „Momentum” zespół pochodzący z Wodzisławia Śląskiego powraca z nowym wydawnictwem. Czwarta płyta Walfad zatytułowana „Colloids” ukaże się w drugiej połowie października i będzie promowana największą trasą w historii zespołu, która obejmie także zagranicę.

Na czwartej płycie wodzisławian znaleźć będzie można zarówno charakte […]

Sebastian Zawadzki

Już 2 sierpnia 2018 roku odbędzie się cyfrowa dystrybucja i oficjalna premiera najnowszej płyty ,,Piano Works, Vol. 2” Sebastiana Zawadzkiego. To druga odsłona fortepianowych improwizacji ,,Piano Works” obiecującego artysty młodego pokolenia.

O jej niepowtar […]