HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Rockowe wejście na ring Artura Szpilki w Nowym Jorku!

Rockowe wejście na ring Artura Szpilki w Nowym Jorku!

szpila
Za nami wielkie sportowe emocje w postaci gali bokserskiej, podczas której ArturSzpilka i Deontay Wilder walczyli o pas WBC wagi ciężkiej. Polski pięściarz przegrał przez ciężki nokaut w dziewiątej rundzie. Eksperci docenili jednak świetną formę Polaka i przyznali, że był on dla mistrza ogromnym wyzwaniem.

Obecność Artura Szpilki nie była jedynym polskim akcentem podczas śledzonej przez miliony widzów gali w Nowym Jorku. Warto zwrócić uwagę także na muzyczny akcent tego wydarzenia. Podczas przemarszu Szpilki w stronę ringu towarzyszył mu utwór “Urodziłem się w Polsce”formacji Złe Psy, na której czele stoi legendarny muzyk – Andrzej Nowak. Od 2013 roku jest to piosenka, która napędza polskiego pięściarza przed walką, i nie inaczej byłopodczas tego pojedynku. Hymn wybrany przez Polaka został bardzo pozytywnie przyjęty przez publikę,która kibicowała naszemu bokserowi.

anzp

Złe Psy to zespół, który został założony w 1999 roku przez lidera i założycielazespołu TSA – Andrzeja Nowaka. Grupa ma do tej pory na swoim koncie dwa studyjne wydawnictwa, z drugiego krążka pochodzi hymn polskiego pięściarza.
Obecnie trwają prace nad trzecim studyjnym albumem grupy Złe Psy, który do sprzedaży trafi jeszcze w tym roku.

Publikacje przygotował

Mateusz Kardaś
Life4sound Agency

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów