HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

„Psycho” – KraFcy

„Psycho” – KraFcy prezentują klip i zapowiadają maxi singiel!

(brak nazwy)

Zespół KraFcy zapowiada maxi singiel zatytułowany „Psycho”, na który złożą się dwa utwory. Do tytułowego właśnie powstał klip. Wydawnictwo będzie zapowiedzią planowanej na 2015 rok kolejnej dużej płyty

– Maxi singiel będzie zawierał dwa utwory: „Psycho” i „Casting” oraz ich remiksy – tłumaczy Robert Laska, gitarzysta KraFców. – Do piosenki tytułowej z singla zrealizowaliśmy teledysk. Nad jego produkcją czuwał Grzegorz Stodolny z Black Light Studio. W teledysku wzięli udział aktorzy młodego pokolenia: Barbara Garstka, Beata Śliwińska, Alicja Karluk oraz w roli głównej nasz wokalista i aktor zarazem – Łukasz „Szczepan” Szczepanik.

foto_krafcy_1

Premierę maxi singla zespół zapowiada na 27 lutego. KraFcy singlem chcą o sobie przypomnieć po dobrze przyjętym debiucie, jakim była wydana w 2011 roku płyta „eF”. Ma to być także okazja do pokazania się z nowym wokalistą, wspomnianym Łukaszem Szczepanikiem, z którym zespół współpracuje od dwóch lat a którego można było zobaczyć między innymi w ostatniej edycji programu Voice Of Poland.

KraFcy

Krafcy_logo

 

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów