HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

PRZEBUDZENIE TOUR-VIERNA

PRZEBUDZENIE TOUR 5.02.2015  VIERNA i Przyjaciele

Bunkier Gdańsk

PRZEBUDZENIE TOUR

05.02.2015
GDAŃSK
KLUBOGALERIA BUNKIER
ul. Olejarna 3
www.bunkierclub.pl

wejście: 19:00
start:19:30
bilet: 10 zł

Zagrają:

VIERNA (trójmiasto)
https://www.facebook.com/ViernaOfficial

Gdański zespół rockowy założony w 2006 roku przez Wojciecha Buczyńskiego.
Opis
Wiosną 2008 roku, utwór „Nie ma nas” zajmuje drugie miejsce na liście przebojów Radia Gdańsk w edycji „Przebojem na antenę”.
Jesienią 2008 roku, nagrywamy pierwszy teledysk do utworu „W krzywym zwierciadle”.

W roku 2008 i 2009, kapela występuje dwukrotnie na głównej scenie WOŚP-u w Gdańsku na Długim Targu, wzbudzając gromkie brawa publiczności i uznanie organizatorów.
Koncerty w trójmiejskich klubach muzycznych powiększają grono fanów zespołu Vierna.

Crimson Trail (Gdańsk)
https://www.facebook.com/crimsontrailband

Młody zespół z Gdańska grający hard rock / metal, powstał 3 września 2010r. z inicjatywy perkusisty, Rafała „Ostiego” Ostapczuka i Mateusza Lignowskiego. Do zespołu dołączyli gitarzyści Damian „Gruby” Domalewski, Łukasz „Stefan” Chamera oraz wokalista Grzegorz Wasilewski, który z przyczyn prywatnych opuścił zespół. Po kilku miesiących zespół znalazł nowego wokalistę, Bart osza Frąckiewicza. Razem z nim nagrał demo oraz teledysk do utworu „Psychodeal

Hateseed (Gdańsk)

https://www.facebook.com/Hateseed

Hateseed to zespół tworzący muzykę z pogranicza heavy, thrash i power metalu. Powstał w 2009 roku w Gdańsku na bazie projektu Deadhead.

Najważniejszym jak do tej pory wydarzeniem w historii Hateseed był zorganizowany przez zespół razem z fundacją „Nasze Dzieci” koncert charytatywny „Hołd dla Dio”, na którym w szeregach grupy wystąpił między innymi Grzegorz Kupczyk (CETI, ex-Turbo) oraz Tomasz Struszczyk (Turbo, Pathology).

Aktywna działalność sceniczna zapewniła też Hateseed II miejsce w konkursie na Najlepszy Zespół Roku 2010 organizowanym przez największy trójmiejski portal rockowy Rockz.pl. Grupa uplasowała się najwyżej ze wszystkich kapel metalowych.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów