HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Progresja Music Zone Nneka / Psyche / Jinjer

psyche-300x424

Psyche [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][Kanada] / Hot Rain

“Music Encounter Event” jest cykliczną imprezą łączącą kilka muzycznych stylów pochodnych od gatunku new wave. Edycja “W międzyczasie” jest dwudniowym eventem odbywającym się kolejno w Szczecinie i Warszawie. Tym razem na Encounterze “W międzyczasie” wystąpi gwiazda muzyki synthpop i darkwave – Psyche, którego ponad 30-letnia twórczość zawsze była wysoko ceniona w tym środowisku.

W sobotę 18 kwietnia na scenie Warszawskiej Progresji jako support zagrają szczeciński Hot Rain, który to zespół miał już nie raz okazję wystąpić na jednej scenie obok Psyche. Dobry klimat na after i before zapewni DJ Endżi.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów