HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Princess Chelsea po raz pierwszy w Polsce

Princess Chelsea po raz pierwszy w Polsce

princeschelsea_mini-300x300

PRINCESS CHELSEA [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][NOWA ZELANDIA]17 MAJA

Różowowłosa niewinna palaczka Princess Chelsea przyjeżdża do Progresja Music Zone już 17 maja promować nowy album. To pierwsza w Europie trasa koncertowa Nowozelandki.

Princess Chelsea to autorski projekt nowozelandzkiej wokalistki Chelsea Nikkel. Artystka rozpoczęła swoją przygodę z dźwiękiem już jako dziecko w szkole muzycznej, gdzie oprócz fortepianu uczyła się grać na bębnach, gitarze i klarnecie. Bardzo szybko, bo już w liceum, odkryła swoją pasję nie tylko do grania, ale i komponowania. Właśnie wtedy powstała jej pierwsza piosenka: “Monkey Eats Bananas”.

Nikkel jest związana z popowym kolektywem skupionym wokół nowozelandzkiej wytwórni ‘Lil Chief Records’ (The Brunettes, Ruby Suns). Rozwijając pasje artystyczne i producenckie doprowadziła do wydania swojego debiutanckiego wydawnictwa ‘Lil’ Golden Book’. Ten muzyczny eksperyment wyprodukowany drogą chałupniczą został okrzyknięty triumfem koncepcyjnym.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów