HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

PREZENT DLA FANÓW WAXAHATCHEE

Dzięki współpracy TIDAL i organizatorów festiwalu Soundrive Fest już od 18 grudnia będzie można obejrzeć wyjątkowy, akustyczny koncert Waxahatchee. Nagranie zrealizowane zostało podczas tegorocznej edycji gdańskiego festiwalu w niezwykłej przestrzeni stoczni gdańskiej.

Katie Crutchfield znana pod pseudonimem Waxahatchee podczas specjalnie zorganizowanego przez organizatorów Soundrive Fest minikoncertu akustycznego wykonała kilka numerów ze swojej najnowszej płyty „Out In The Storm” oraz cover Kevina Morby’ego. Na set liście znalazły się m.in. „Chapel of Pines” czy „Sparks Fly”. Akustyczne aranżacje zostały bardzo dobrze przyjęte przez zaproszonych na ten intymny występ gości. Wśród publiczności znaleźli się przedstawiciele polskich mediów oraz najwierniejsi fani wokalistki wyłonienie przez organizatorów festiwalu. Od 18 grudnia zamknięty koncert Waxahatchee z Soundrive Fest można oglądać na platformie TIDAL, która oferuje streaming w bezstratnej jakości dźwięku. Video dostępne będzie w serwisie na całym świecie.

Link do video: TIDAL.com/Waxahatchee

Więcej informacji na: https://read.tidal.com/article/waxahatchee-obejrzyj-wyjatkowy-wystep-z-polski

Soundrive Fest to jeden z nielicznych polskich festiwali promujących młodą muzykę alternatywną. Impreza odbywa się w klubie B90, który mieści się w industrialnej przestrzeni Stoczni Gdańskiej. Tegoroczna, szósta już edycja odbyła się w dniach 31 sierpnia – 2 września i gościła m. in. takich artystów, jak: Beach Fossils, AJ Tracey, Stef Chura, The Picturebooks i Artificial Pleasure.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów