HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Gorgonzolla.. ” Wojna z samym Sobą „

Premiera  teledysku zespołu Gorgonzolla.. ” Wojna z samym Sobą „

Gorgonzolla_promo

Gorgonzolla prezentuje fabularny teledysk do utworu „Wojna z samym sobą”

Drugi singiel z nadchodzącego albumu zespołu Gorgonzolla pod tytułem ,,Eksploatowani” został przedstawiony w formie teledysku.

Gorgonzolla_Kadr_1

Utwór ,,Wojna z samym sobą” to opowieść o każdym z nas; każdy czasem miewa wątpliwości i każdy kiedyś zawiódł się na osobie której ufał, przez co miotały nim sprzeczne emocje, które powodowały wewnętrzną ,,Wojnę z samym sobą”

Gorgonzolla_kadr_2  Gorgonzolla_Kadr_3

Dopełnieniem przekazu kompozycji stał się teledysk który jest przedstawieniem koszmaru głównego bohatera, gdzie widzi ludzi pozornie mu znanych lecz nie do końca mu życzliwych.
Kim są? Dlaczego się pojawiają? Dlaczego są jak pęknięte lustra, ukazując osobowość bohatera w krzywym odbiciu? Nad wszystkim czuwają również tajemnicza postać kobiety i przywódca grupy wrogo nastawionych ludzi…
Zdjęcia do klipu ,,Wojna z samym sobą” powstały w Otwocku (opuszczony szpital psychiatryczny ,,Zofiówka”) oraz w Warszawie (okolice Elektrociepłowni Siekierki).
Realizacją oraz scenariuszem i reżyserią zajął się Maciej Podkowski – przyjaciel zespołu, odpowiedzialny również za poprzedni teledysk grupy pod tytułem ,,Eksploatowani”

Dzięki wspomnianej kompozycji do zespołu Gorgonzolla na stałe dołączyła Kinga Grądzka – wokalistka o charyzmatycznej osobowości i potężnym głosie dzięki której zespół zrealizował swoją wizję muzyczną w 100%.

Album ,,Eksploatowani” będzie miał swoją premierę w marcu 2016 roku, na krążek złożyło się 10 autorskich kompozycji zespołu, które w pełni odzwierciedlają styl jaki obrała Gorgonzolla.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów