HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

CeHa

Premiera teledysku zapowiada powrót zespołu -CeHa

Info:
Jeżeli jaracie się tylko nowymi trendami w rapie, jeżeli największą wartość mają dla Was punch’e i nowoczesny “kwadratowy” flow, jeżeli w latach 2002-2005 nie słuchaliście rapu – nie sprawdzajcie tego numeru (chyba że ciekawość gra pierwsze skrzypce). Utwór CeHa “Oto Kawałek” to swego rodzaju hołd dla starych czasów. Nowy kawałek w starym stylu. Klip, który został nagrany kalkulatorem (a dokładnie telefonem komórkowym) podczas Tripu rowerowego. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich, którzy nadal czują rap serduchem:)


Coś od Siebie:

Kiedy wszyscy idą do przodu, często na siłę, my…..mamy to w dupie!:) Tak jesteśmy z innej epoki, którą niektórzy chętnie by już dawno zamknęli i wyrzucili z pamięci. W hołdzie dla wszystkich, którzy pamiętają “nasze czasy” i których nie męczy związany z tym ból dupy udostępniamy nasz NOWY kawałek, ogarnięty w starym, dobrym stylu.

  1. Żeby była jasność – nie negujemy nowych rzeczy. My po prostu czujemy serduchem inną muzykę niż tą, która jest obecnie (chociaż poziom od strony technicznej jest dużo wyższy teraz).

  2. PS II. Klip został nagrany komórką i powstał na naszym tripie rowerowym. Link do relacji: www.trip2015.2na2studio.pl

    To tyle. Możecie śmiało hejtować:)))))))))))))))))))))

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów