HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Premiera singla „Brudna gra” zespołu BroCat

BroCat nie zwalnia tempa. W marcu ukazał się drugi singiel zespołu o intrygującym tytule „Brudna gra” zapowiadający debiutancki album grupy. W sieci pojawił się również teledysk do utworu. Premiery krążka możemy spodziewać się już tej jesieni.

Singiel „Brudna gra” to połączenie muzyki pop z elektronicznym brzmieniem. Jak mówi wokalistka zespołu Monika Gawrońska, tekst piosenki „Brudna Gra” opowiada o nieuczciwym postępowaniu, czy to w związku, czy biznesie. To kawałek o osobie, która nie ma zamiaru działać fair – jest bezwzględna, nie uznaje kompromisów. Bardzo często spotykamy podobnych ludzi na swojej drodze, a w przypadku „Brudnej Gry” mnogość interpretacji sprawia, że wielu słuchaczy w różnych sytuacjach życiowych może łatwo utożsamić się z tekstem piosenki – podkreśla Monika Gawrońska.

 

Teledysk do utworu „Brudna Gra”: https://www.youtube.com/watch?v=z6ulRB_D9d0&feature=youtu.be

 

„Brudna Gra” to drugi singiel zapowiadający debiutancki krążek BroCatu. Fani zespołu mogą posłuchać już energetycznego utworu „Chodź ze mną”, do którego tekst napisała Monika Gawrońska.

 

Debiut o solidnych fundamentach

BroCat Zadebiutował na polskiej scenie muzycznej w grudniu 2018 roku. Zespół tworzy muzykę energetyczną, melodyjną i szczerą, która umiejętnie przeplata ze sobą gatunki, takie jak pop i elektronika. Można usłyszeć w niej też tzw. „żywe instrumenty”, które dają całości niebanalny efekt.

Zespół tworzą doświadczeni muzycy z wieloletnim stażem, którzy mają na swoich kontach wiele różnorodnych projektów. BroCat to obdarzona mocnym głosem wokalistka – Monika Gawrońska – oraz trzech muzyków: Michał „Magister” Racułt (gitara elektryczna), Piotr „Dames” Damse (gitara basowa, instrumenty klawiszowe) i Robert „Mały” Kasprzyk (Instrumenty perkusyjne).

Członkowie BroCatu to indywidualiści. Każdy z nich ma inne doświadczenia muzyczne i każdemu co innego w duszy gra. – Mimo różnic, znaleźliśmy wspólny język muzyczny i stworzyliśmy projekt. Dzięki temu, że każdy z nas jest otwarty na nowe rozwiązania muzyczne, tworzymy zgrany i różnorodny team – mówi wokalistka zespołu.

Aktualnie zespół cały czas koncertuje i przygotowuje materiał do debiutanckiej płyty, której premiera zaplanowana jest na jesień 2020. Za dystrybucję krążka odpowiada Agora Digital Music.
Teledysk do utworu „Chodź ze mną”: https://www.youtube.com/watch?v=utYw2DyC0go

                         

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów