HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Polskie koncerty Red Red Fang

 Knock Out Productions  przypomina, że niebawem w Polsce odbędą się dwa koncerty zespołów Red Fang oraz Turbowolf. Jak by tego było mało w akcji zobaczymy także The Stubs z Warszawy. Koncerty odbędą się 26 kwietnia we Wrocławiu oraz dzień później w Krakowie. Imprezy te będą obchodami 10-lecia Knock Out Productions.przypomina, że niebawem w Polsce odbędą się dwa koncerty zespołów Red Fang oraz Turbowolf. Jak by tego było mało w akcji zobaczymy także The Stubs z Warszawy. Koncerty odbędą się 26 kwietnia we Wrocławiu oraz dzień później w Krakowie. Imprezy te będą obchodami 10-lecia Knock Out Productions.

red fang duży

Tak prezentuje się dokładny rozkład jazdy na oba miasta:
18:30 Drzwi
19:00 – 19:35 The Stubs
20:00 – 21:00 Turbowolf
21:30 – … RED FANG

W internecie pojawiła się wiadomość, że Turbowolf zagra w Warszawie. Zespół pojawi się jedynie na zamkniętej, niebiletowanej imprezie. Przepraszamy za zamieszanie. Zapraszamy na koncerty Turbowolf Wrocławia i Krakowa. Warto!
Zachęcamy także do sprawdzenia QuickLiveQuestions z Turbowolfem: https://knockoutprod.net/site/news/turbowolf-qlq
RED FANG (USA) Stoner / Rock’N’Roll / Metal:
Uwaga, zbliża się kolejna porcja energetycznej, radosnej, kapitalnej muzyki, bo ponownie do Polski zawita Red Fang! Kapelę z Portland gościliśmy parokrotnie. Za każdym razem Bryan, Aaron, John i David dawali kapitalne widowisko, pełne świetnej muzyki, pozytywnej energii i obustronnej kapitalnej zabawy. Trzeba też dodać, że każdorazowo zespół promował w Polsce znakomite wydawnictwa, najpierw „Murder The Mountains”, potem „Whales And Leeches”. Do numerów z obu płyt nakręcone zostały nakręcone przezabawne wideoklipy. Liczniki paru z nich na YouTubie przekroczyły milion wyświetleń. Poza tym, że Red Fang świetnie się bawią na scenie, ciężko harują i w minionych paru latach intensywnie objeżdżali świat z koncertami, supportując między innymi Slayera. Harówa się opłaciła, a nagrodą był między innymi występ w programie wielkiej gwiazdy amerykańskiej telewizji, Davida Lettermana. Nie każdemu z takiego kręgu muzycznego jest to dane. Red Fang dane zostało, a oni świetnie to wykorzystali. Jeśli ktoś chociaż raz widział ich na żywo, tego nie trzeba namawiać na zobaczenie Amerykanów w akcji po raz kolejny. Tych, którzy nie mieli jeszcze szczęścia doświadczenia koncertu grupy, gorąco namawiamy, aby w dzień występu Red Fang zapomnieli o wszelkich problemach egzystencjalnych i przyszli do klubu. Dobra zabawa i skuteczny mentalny reset mają gwarantowane!

Zagrają:
RED FANG (USA) Stoner / Rock and Roll / Metal
+
Turbowolf (WielkaBrytania) Old School Hard Rock / Rock and Roll / Punk
The Stubs (Warszawa) Punk Rock / Rock and Roll
Kiedy: 26 kwietnia (niedziela) 2015
Gdzie: Wrocław @ Alibi, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 60 zł (pierwsza pula), 70 zł (druga) oraz 80 zł w dniu koncertu
Kiedy: 27 kwietnia (poniedziałek) 2015
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 60 zł (pierwsza pula), 70 zł (druga) oraz 80 zł w dniu koncertu

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów