HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Polscy Fani rozkręcają imprezę urodzinową Miley Cyrus!

Miley Cyrus kończy 25 lat! Polscy fani przygotowali playlistę składającą się utworów, które puściliby swojej idolce na jej urodzinowej imprezie. Britney Spears, Beyonce czy Lorde –  na składance „Party in the USA” dominują bardzo kobiece rytmy. Wejdź na TIDAL i sprawdź, jakie piosenki wybrali dla swojej idolki fani.

 

 

 

Rozpoczynała karierę jako gwiazda bijącego rekordy popularności disneyowskiego serialu „Hannah Montanna”. Miley Cyrus przeszła długą i barwną drogę w poszukiwaniu swojego muzycznego stylu, by stać się dojrzałą i świadomą siebie artystką. Jej twórczość ewoluuje, ale jedno jest niezmienne – Miley kochają miliony młodychludzi na całym świecie.

Z okazji 25 urodzin Polscy fani puścili wodze fantazji i wcielili się w rolę DJ-ów grających na imprezie Miley. Wybrali utwory, które zadedykowaliby swojej idolce na jej urodzinowym przyjęciu. Efektem tej zabawy stała się wyjątkowa playlista „Party in the USA” dostępna w serwisie streamingowym TIDAL. Powstała we współpracy z Miley Cyrus Poland.

Energetyczny “Man I feel like A Woman” Shanii Twain, seksowne “Gimme More” Britney Spears czy zmysłowe “Lust for Life” Lany del Rey – na tej playliście nie ma miejsca na nudę! Nie mogło zabraknąć również kultowego już kawał

ka Miley „Party in the USA”. Jakie utwory znalazły się na imprezowej składance? Sprawdźcie sami!  Świętuj urodziny Miley wraz z TIDAL i Miley Cyrus Poland.

https://listen.tidal.com/playlist/791ded6a-024a-4180-9762-37907d1ecc58

O TIDAL:

TIDAL to globalna platforma rozrywkowa stworzona dla fanów przez artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL cieszą się dostępem do unikalnej zawartości, która bezpośrednio łączy artystów z fanami na wiele sposobów. Serwis oferuje bezstratną jakość dźwięku – jak na płycie CD, wideo o wysokiej rozdzielczości, możliwość odkrywania nowych artystów poprzez TIDAL Rising i unikalne przeżycia dzięki TIDAL X. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 50 milionów utworów oraz 190 000 materiałów wideo w wysokiej jakości. Więcej informacji na stronie www.tidal.com.

Obserwuj TIDAL: https://facebook.com/tidal, https://twitter.com/tidalhifi i https://instagram.com/tidal/

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów