HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Po raz pierwszy serca będą sterować muzyką.

projekt

Rozpoczyna się PROJEKT HEARTBEATS — wyjątkowe na skalę światową wydarzenie muzyczne, łączące innowacyjną technologię z muzyką!
Piotr Bejnar — DJ, producent oraz właściciel wytwórni Otake Records rozpoczyna Projekt Heartbeats — przedsięwzięcie artystyczne, jakiego jeszcze nie było! W ramach ogólnoświatowej kampanii Ballantine’s Stay True Stories, Bejnar spróbuje wykorzystać rytm bicia ludzkich serc do stworzenia muzyki elektronicznej na żywo. Po raz pierwszy to serca będą sterować muzyką! Inicjatywę artysty wsparły takie gwiazdy muzyki i show-biznesu, jak m.in. Baron i Tomson z Afromental, Krzysztof „Jankes” Jankowski czy Novika.

Czym jest Projekt Heartbeats?
Ballantine’s STAY TRUE STORIES to ogólnoświatowy projekt ukazujący wyjątkowych ludzi, którzy realizują swoje największe marzenia w unikalny sposób. W ramach polskiej odsłony tej inicjatywy, Ballantine’s zdecydował się na przeprowadzenie kampanii bez precedensu
w historii tej marki — Projektu Heartbeats! W inicjatywę zaangażowany został DJ i producent Piotr Bejnar. Dla tego artysty serce to instrument muzyczny, który gra w zależności od emocji, jakie przeżywamy. W polskiej edycji STAY TRUE STORIES Bejnar stworzy unikalny live act, w czasie którego rytm tworzonej przez niego muzyce, nadawać będzie bicie ludzkich serc.
Ale to nie wszystko! Każdy będzie mógł wpłynąć na kształt utworów, jakie zagra Piotr Bejnar. Za pomocą specjalnej aplikacji osoby pełnoletnie, wykorzystując puls swojego serca, staną przed szansą stworzenia własnego miksu utworu, przygotowanego przez Bejnara. Najlepsze z nich artysta wykorzysta podczas finału Projektu Heartbeats, 18 czerwca w jednym z nowo otwartych warszawskich klubów.

Wyjątkowa osobowość.
Piotr Bejnar to producent, DJ oraz założyciel Otake Records. Jest jedną z najbardziej kreatywnych postaci polskiej sceny klubowej. Występy Bejnara na żywo są pełne energii i improwizacji, przełamują konwencję i aktywizują publiczność. Artysta nie ulega modzie, przyzwyczajeniom lub uprzedzeniom w muzyce. Wychwytuje „brzmieniowe perełki”, obecne w różnych stylach muzyki elektronicznej. Projekt Heartbeats to spełnienie jego marzeń, a zarazem wyzwanie, do którego realizacji potrzebuje nie tylko własnych umiejętności,
ale zaangażowania ludzi i znalezienia sposobu na włączenie ich serc do swojej muzyki. Piotr Bejnar współpracował już z marką Ballantine’s w ramach cyklu platformy muzycznej BOILER ROOM.
– Stay True! To hasło marki Ballantine’s, które mocno do mnie przemawia. Taki jestem ja, taki też jest Projekt Heartbeats! Realizuję swoje muzyczne marzenie, wykorzystując rozwiązania technologiczne, jakie do tej pory były poza moim zasięgiem. Muzyka to dla mnie najważniejsza rzecz na świecie i uważam, że powinno się ją „czuć” przede wszystkim sercem. Podczas finału Projektu Heartbeats wasze serca będą sterować muzyką! To dla mnie zaszczyt być częścią globalnej kampanii, w której uczestniczyli tacy niesamowici artyści, jak Black Coffee, Ben Mead czy Insa — mówi Piotr Bejnar.

Konkurs.
Jednym z elementów Projektu Heartbeats jest konkurs, w którym można nie tylko wygrać świetne nagrody, ale również zyskać szansę zaprezentowania szerokiej publiczności własnego utworu, podczas finału Projektu Heartbeats! Wystarczy pobrać aplikację Ballantine’s Heartbeats, dostępną na Google Play oraz AppStore, zmiksować utwór, a następnie zgłosić go do zabawy. Piotr Bejnar wybierze najciekawsze miksy, a następnie wykorzysta je w specjalnym secie DJ’skim podczas finału Projektu Heartbeats. Ponadto, każdy z uczestników konkursu może zdobyć głośniki JBL Pulse 2 i butelki whisky Ballantine’s o pojemności 4,5l. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Konkurs rozpoczyna się 6 maja br. Więcej informacji na oficjalnej stronie projektu www.projektheartbeats.pl
Finał Projektu Heartbeats odbędzie się 18 czerwca w jednym z nowo otwartych warszawskich klubów. Utwory poprzez specjalną aplikację można przesyłać do 9 czerwca.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów