HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Playlista olimpijskich medalistów

W sobotę Kamil Stoch po raz trzeci zdobył złoto na igrzyskach olimpijskich i po raz kolejny podbił serca wszystkich Polaków. Ścieżka do każdego  medalu jest długa, wymagająca i okupiona latami intensywnych treningów. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym towarzyszem ćwiczeń jest muzyka. Czego słuchają olimpijscy medaliści? Odpowiedź znajduje się na TIDAL.

ULUBIONA MUZYKA KAMILA STOCHA

Czego słucha na co dzień polski medalista w skokach narciarskich? Okazuje się, że Kamil Stoch jest wielkim fanem kultowego zespołu U2. Jeden z utworów tego zespołu budzi skoczka każdego ranka. Kamil Stoch przyznaje w wywiadach, że najlepiej mu się trenuje przy brzmieniach legendarnego rocka np. utworów Aerosmith. Skoczek zdecydowanie preferuje  mocne, energetyczne rytmy. Podczas jednego z konkursów organizowanych w Zakopanem, poprosił o piosenkę formacji Showtek – Booyah, która zabrzmiała w trakcie jego skoku.

U2 ”Beautiful Day”: tidal.com/track/399825

Showtek “Booyah”: tidal.com/track/26298427

Aerosmith ”Dream On”: tidal.com/track/1833005

PLAYLISTY ZAWODNIKÓW PJONCZANGU

Przy okazji Igrzysk Olimpijskich 2018 na platformie streamingowej TIDAL powstała wyjątkowa playlista „Olympics 2018” z utworami wybranymi przez olimpijskich zawodników.

listen.tidal.com/playlist/682c5900-0012-4f4d-bc90-e2c610912e1c

Paraolimpijska snowboardzistka Amy Purdy, bobsleistka Elana Meyers Taylor, narciarz dowolny Mac Bohonnon oraz łyżwiarz figurowy Nathan Chen podzielili się utworami, przy których najlepiej im się trenuje. Na liście znalazły się takie utwory, jak „Fitzpleasure” zespołu Alt-J, „Gooey” Glass Animals czy „Some Nights” zespołu fun. Ponad 30 wybranych piosenek dostępnych jest na platformie TIDAL w zakładce „Playlisty”.

Muzyka i igrzyska olimpijskie mają wspólną cechę – łączą ludzi bez względu na narodowość czy kolor skóry.

O TIDAL:

TIDAL to globalna platforma rozrywkowa stworzona dla fanów przez artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL cieszą się dostępem do unikalnej zawartości, która bezpośrednio łączy artystów z fanami na wiele sposobów. Serwis oferuje bezstratną jakość dźwięku – jak na płycie CD, wideo o wysokiej rozdzielczości, możliwość odkrywania nowych artystów poprzez TIDAL Rising i unikalne przeżycia dzięki TIDAL X. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 50 milionów utworów oraz 190 000 materiałów wideo w wysokiej jakości. Więcej informacji na stronie www.tidal.com.

Obserwuj TIDAL: https://facebook.com/tidal, https://twitter.com/tidalhifi i https://instagram.com/tidal/

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów