HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

3 odcienie rocka!

Pierwsze rockowe wydarzenie w PROTOKULTURA! 3 odcienie rocka!

11007424_932213570146005_130365876_n

EKLEKTIK

Ich muzyka to istna mieszanka wybuchowa, połączenie wszelkiej maści stylów muzycznych a wszystko zakorzenione w rockowym zgiełku. Z jednej strony ostre brzmienie gitar, tętniący niczym bicie serca puls basu, potężne uderzenia bębnów, z drugiej cała gama klawiszowych brzmień, od klasycznego fortepianu do syntezatorowo – psychodelicznych odjazdów. Do tego wszystkiego odrobina smakowitych partii saksofonu. Całości dopełnia ciepły a zarazem mocny głos wokalisty. Te wszystkie elementy składają się na niezwykłą całość, którą razem tworzą. Nieskrępowani modą i powszechnymi trendami w labiryncie dźwięków odnaleźli własną eklektyczną ścieżkę.

Kamil Kuliński- vocal,
Jurek Czarniecki- keyboards,
Łukasz Aleksander- guitar,
Waldek Zaborowski- sax,
Piotr Warszewski- bass,
Maciej Felka- drums

ZIELONE LUDKI

Mieszkają w Działdowie, nazywają się Zielone Ludki. Występują wraz z obrazami, na których każdy z zespołu namalowany jest jako koto-szynszyl, kosmiczny twór wyobraźni i zarazem znak rozpoznawczy Zielonych Ludków.
Muzyka, którą grają to… Wczesny Retinoll â styl, którego dotychczas nie znał nikt … i nie mógł znać, bo Zielone Ludki go zapoczątkowały. Retinoll przez podwójne L… to nie tylko muzyka, to sposób odbierania świata, a przede wszystkim styl wysyłania sygnałów do niego. Poprzez Wczesny Retinoll żyją i grają.

MECHANISM

Jest zespołem wykonującym muzykę z pogranicza rocka i metalu progresywnego. Ich twórczość jest połączeniem ciężkich riffów gitarowych, przestrzennych klawiszy oraz melodyjnych wokali. Zadebiutowali w sierpniu 2010 roku na III edycji ProgRock Festival, gdzie zdobyli główną nagrodę. Zagrali łącznie kilkadziesiąt koncertów czy festiwali takich jak : Enmusic Festival, MayDay Rock Festival, Battle of the Bands na Famie, OpenAir Rock Festival. Występowali przed takimi artystami jak TSA, Coma czy Lipali. Ostatnia okładka autorstwa Kobaru!

Skład zespołu :

Rafał Stefanowski – wokal
Michał Cywiński – gitara
Kamil Chmielowiec – klawisze
Artur Olkowicz – bas
Adrian Łukaszewski – perkusja

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów