HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Overkill zagra dwa koncerty w Polsce !!

Knock Out Productions oraz B-90 z ogromną przyjemnością prezentują

Overkill zapowiedź

Dwa koncerty w Polsce thras-metalowców z Overkill. Jak by tego było mało Amerykanie wybrali na tę Europejską trasę znakomite towarzystwo w postaci Sanctuary. 14sty oraz 15sty marca 2015. Odpowiednio, Katowice oraz Gdańsk. Oj będzie się działo – zapraszamy !

OVERKILL (USA) thrash metal:

Istnieją dłużej niż Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax, czyli wielka czwórka thrash metalu, i nie wiedzieć czemu ich do niej nie zaliczono. Bobby „Blitz” Ellsworth i DD Verni, którzy nieprzerwanie od blisko 35 lat stoją na czele kapitalnej thrashowej orkiestry z New Jersey rodem, nie tracą jednak czasu na takie puste rozważania, nie utyskują publicznie, że powinni być w czwórce wielkich, a nie są. Wokalista wraz z basistą zakasują rękawy i razem z kumplami z grupy biorą się do roboty. Której efektem od ładnych paru lat są kapitalne thrashmetalowe krążki – „Ironbound”, „The Electric Age” i znakomity, silnie oddający hołd heavymetalowej tradycji „White Devil Armory” z 2014 roku, który będą promować w Polsce.

SANCTUARY (USA) thrash metal:

Przez blisko 20 lat thrash-metalowa brać myślała, że Sanctuary pozostanie tylko częścią pięknej historii ostrego grania, ze wspaniałymi rozdziałami pod tytułem „Refuge Denied” i „Into The Mirror Black”. Krótki żywot, zaznaczony dwiema znakomitymi płytami, z których pierwszej brzmienie nadał Dave Mustaine z Megadeth. Ileż takich historii (może z wyłączeniem produkcji Rudego) zna świat mocnej muzyki?! Ale w 2010 roku stało się to, na co pewnie niewielu thrashmaniaków liczyło

Zagrają:
OVERKILL (USA) thrash metal
+
Sanctuary (USA) thrash metal
support

Kiedy: 14 (sobota) marca 2015
Gdzie: Katowice @ MegaClub, ul. Żelazna 15
Bilety: 80/90 zł

Kiedy: 15 (niedziela) marca 2015
Gdzie: Gdańsk @ B-90, ul. Stocznia Gdańska hala 90B
Bilety: 70/80 zł

Zapraszają:
https://knockoutprod.net/site/
https://www.b90.pl/

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów