HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Okean Elzy ponownie w Warszawie!

Światowa trasa Okean Elzy – 2016-2017

Po wielkim sukcesie zeszłorocznego koncertu najbardziej znany ukraiński zespół Okean Elzy wraca do Warszawy. Artyści pojawią się 17. grudnia w stołecznej Hali Koło.

W 2016 roku, najbardziej znany ukraiński zespół rockowy Okean Elzy ruszył w dwuletnią trasę promującą ich dziewiąty album „Without limits” (Ukr: “Без меж”). Po raz pierwszy w historii zespołu, Svyatoslav Vakarchuk frontman i jednocześnie autor wszystkich utworów na płycie, stał się również jego producentem. Dwaj pozostali producenci to Vladimir Opsenica, gitarzysta zespołu i wieloletni współpracownik OE Vitaliy Telezin (album „Without limits” został nagrany w jego studiu 211 w Kijowie).
Najnowszy album miał swoją premierę 19. maja 2016 roku jednocześnie na antenie trzech stacji radiowych online: Aristocrats, Kijów; More FM, Odessa; Skovoroda, Lwów. Dzięki temu zabiegowi, płytę usłyszeli fani z całego świata m. in. Indii, Stanów Zjednoczonych, Ukrainy, Izraela, Afganistanu, Serbii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Rosji, Gruzji, Hiszpanii, Armenii, Turcji, Kanady, Australii i oczywiście Polski.

Trasa rozpoczęła się w 2016 roku na Ukrainie, koncertem w Mariupil. Następnie odbyło się siedem stadionowych koncertów w największych miastach w kraju. Z biegiem czasu do harmonogramu trasy dołączały inne państwa: Litwa, Armenia, Gruzja, Białoruś, Azerbejdżan, Finlandia i Polska.

Ceny biletów:

Normalne: 110 PLN

Silver Circle: 159 PLN

Golden Circle: 199 PLN

Trybuny: 229 PLN

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów