HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Nowy singiel Farby „Zabierz”

Farba powraca z nowym singlem Zabierz.
Pamiętacie wielki przebój „Chcę tu zostać” zespołu Farba? Jego wokalistka, Joanna Kozak po czteroletniej przerwie od wydania ostatniej płyty „Mur”, przerywa milczenie i prezentuje bardzo osobisty, nowy utwór „Zabierz”. Piosenka została napisana podczas kwarantanny i jest opisem osobistych przeżyć i uczuć Joanny Kozak. Nie był to dla niej łatwy czas, która w piosence śpiewa „Jak dziecko płaczę. Tak smutno nigdy jeszcze nie było mi”, a w refrenie prosi „Zabierz ode mnie myśli złe. Zabierz ode mnie strach i lęk”. Utwór promuje piękny lyric video, od 28 sierpnia dostępny na oficjalnym kanale Farby na YouTube.

Zespół Farba istnieje od roku 2000. Trzy lata później wydał debiutancką płytę „Muszę krzyczeć”, na której znalazła się piosenka „Chcę tu zostać”. „Chcę tu zostać i zawsze z tobą być, nawet kiedy będzie źle. Chcę tu zostać, bo bez ciebie to nie mam siły, by dalej żyć” – te słowa w 2003 roku nuciły miliony Polaków, bo utwór „Chcę tu zostać”, z którego pochodzą, podbijał wszystkie możliwe listy przebojów. Ten, jak dotąd największy, przebój grupy ma dziś ponad 39 milionów odsłon w serwisie You Tube.

Grupa do tej pory ma na koncie cztery albumy, ostatni album „Mur” – „, którego producentem był Wojciech Horny (O.N.A., Kombii) ukazał się w 2016 roku. Od początku istnienia Farby jego wokalistką jest Joanna Kozak, a perkusistą grupy jest Jacek Woźniak, od 2006 roku mąż wokalistki Farba.

Takie informacje zawsze u nas na halomuzyka.com. Pozdrawiam,

Eliza Prasowska

 

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów