HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Nowe terminy koncertów Lary Fabian!

lara_fabian_fotograf_mehmet_turgut-5Fani Lary Fabian z niecierpliwością czekali na informację, kiedy będą mieli szansę zobaczyć swoją idolkę na żywo. W Polsce zaplanowane były 3 koncerty – we Wrocławiu, w Krakowie i w Warszawie.
Wielbiciele artystki mogą odetchnąć. Lara Fabian ogłosiła nowe terminy koncertów. Potwierdziła, że wystąpi we Wroclawiu 6 lutego 2017 roku, w Warszawie 7 lutego, a w Krakowie 8 lutego 2017. Na koncertach fani będą mogli usłyszeć jej największe przeboje, ale także nowe utwory, nad którymi artystka pracuje obecnie w USA.
Bilety dostępne są na www.eventim.pl
Bilety zakupione wcześniej na majowe koncerty zachowuję ważność.
„I will love again” w 2000 roku śpiewał cały świat! W 2017 roku fani z Polski będą mieli niepowtarzalną okazję, by zaśpiewać ten hit na wyjątkowych koncertach wspólnie z autorką piosenki! Lara Fabian, niezwykle utalentowana i odnosząca sukcesy belgijska piosenkarka w tym roku zagra aż trzy koncerty w Polsce. To wyjątkowa gratka dla fanów wokalistki władającej trzyoktawowym sopranem.
Lara Fabian urodziła się w Brukseli w 1970 roku. Już w dzieciństwie wiedziała, że chce śpiewać. W wieku ośmiu lat zaczęła naukę w The Royal Conservatory of Brussels, gdzie uczyła się przez 10 lat. To tam dzięki lekcjom śpiewu klasycznego rozwinął się jej zniewalający głos.
W wieku 14 lat miała już za sobą kilka występów i samodzielnie napisanych piosenek. Nie ograniczała się jednak tylko do muzyki klasycznej. Jako wykonawców, których twórczość ją inspiruje wymienia Barbarę Streisand i zespół Queen.
W 1988 roku Lara Fabian reprezentowała Luxemburg podczas konkursu piosenki Eurowizji, gdzie zajęła czwarte miejsce śpiewając piosenkę „Croire (Trust)”. Płyta
z tym utworem została sprzedana w nakładzie 500 000 egzemplarzy.
W 1990 roku Lara Fabian przeniosła się do Montrealu, gdzie założyła własną wytwórnię płytową
i wspólnie z wieloletnim przyjacielem Rickiem Allisonem pracowała nad pierwszym albumem, który sprzedał się w 100 tys. egzemplarzy. Kolejny longplay Carpe Diem rozszedł się w nakładzie 800 tys. egzemplarzy, a album Pure już w 2 milionach egzemplarzy. Tym samym Lara Fabian dołączyła do grona najlepszych wykonawców francuskojęzycznych, sprzedając 6 milionów płyt w ciągu niespełna dwóch lat.
W 2000 roku ukazał się jej pierwszy anglojęzyczny album Lara Fabian, zawierający piękne uczuciowe piosenki napisane przez samą artystkę. W ten sposób piosenkarka utwierdza swoją wielką międzynarodową karierę – chociaż sama nie lubi gdy nazywa się ją gwiazdą. Wydaje kolejne osiem płyt, a także cztery albumy z koncertów na żywo. W sumie sprzedano 20 milionów jej płyt na całym świecie.
Na swoich koncertach artystka śpiewa z pasją, która rozgrzewa publiczność, wprowadzając niezwykle intymną atmosferę. Jej występy są pełne elegancji i wdzięku. Ma się wrażenie, że piosenkarka nawiązuje więź z każdą osobą wśród publiczności pozostającej całkowicie pod urokiem jej osobowości i wyjątkowego głosu. Z łatwością łączy różne style muzyczne od ballad do popowych piosenek, co w pełni daje szansę poznania wszechstronnych możliwości jej unikalnego wokalu.
Lara Fabian zdobyła wiele prestiżowych nagród i z pewnością można określić ją mianem bardzo utalentowanej, odnoszącej sukcesy artystki. Jednym słowem – belgijskiej piosenkarki wszechczasów.

Informacji udzielą:
Ewa Siedlecka
tel. +48 502 066 614
e-mail: [email protected]
Anna Westfal
e-mail: [email protected]
tel. +48 502 179 444

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów