HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Nowa płyta The Mission

mission

THE MISSION [fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][WIELKA BRYTANIA] / THE AWAKENING [REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI]

The Mission wraca na scenę po trzech latach nieobecności! Najnowszy album The Mission – „Another Fall From Grace” ukaże się 30. września! Nie tylko płyta jest wyczekiwana. 23 października w Progresji zespół zagra koncert z okazji swoich 30. urodzin!

Album Another Fall From Grace został wyprodukowany przez Wayne’a Husseya i Tima Palmera. Zespół przygotował dla swoich fanów niemałą niespodziankę, na wokalu usłyszymy gościnnie Gary’ego Numana, Martina L. Gore (Depeche Mode), Ville Valo (HIM), Julianne Regan (All About Eve) czy Evi Vine.

Tak opowiadał w sierpniu 2016 o nowej płycie Wayne Hussey:

Nowa płyta The Mission, to brakujące ogniwo pomiędzy First & Last & Always – The Sisters of Mercy i God’s Own Medicine (The Mission). W obydwa albumy byłem mocno zaangażowany. Tym razem postanowiłem stworzyć płytę, która będzie brzmiała rodem z lat 80tych’. Wszystko za sprawą odrodzenia się we mnie miłości do drżącego brzmienia 12-stostrunowej gitary, który przewijał się przez dwa wcześniej wspomniane przeze mnie albumy, a teraz powraca z najnowszym.
To dosyć mroczny album, choć nie mieliśmy takiego zamiaru, po prostu tak się złożyło. Zdaję sobie sprawę, że podczas nagrywania wariowałem i wpadałem w paranoję. Zarówno mój stan psychiczny i fizyczny dawał się we znaki wszystkim dookoła.
Mój stan emocjonalny czuć w tekstach i muzyce, która znalazła się na krążku. Wiele z nich powstało w odosobnieniu, z dala od wszelkiego zgiełku, rodziny, przyjaciół, czy nawet kolegów z zespołu. Nie mogę powiedzieć, że tworzenie tego albumu sprawiło mi przyjemność, ale jest to album, który musiałem stworzyć. Z ogromną ulgą oświadczam, że płyta jest już gotowa. Pozostawiła jednak we mnie uczucie silnego bólu, który zapamiętam na całe życie. Mam nadzieję, że kiedyś poczuje do niej sentyment, na który być może zasługuje.

‘Met-Amor-Phosis’ video: www.youtu.be/f3LVWnHhzNA

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów