HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Neuronia powraca!

Neuronia powraca! Trzeci album jeszcze w tym roku!

Neuronia_promoc_fot_Wojtek_Dobrogojski_1

Warszawska grupa Neuronia udostępniła właśnie pierwszy singiel promujący najnowszą płytę zespołu zatytułowaną „Under The Same Sky”. Będzie to trzeci duży album formacji, na który słuchacze czekali pięć lat

– Nasza najnowsza płyta „Under The Same Sky” pojawi się na rynku jeszcze w 2015 roku – mówi wokalista Neuronii Maciek `Tektur`Nawrot. – Całość rejestrowaliśmy na początku roku w trzech studiach nagraniowych: Heinrich House, Sonic Strike oraz Sound Division. Efekt końcowy powala. Po pięciu latach powracamy z płytą, która pokazuje, że Neuronia jest w szczytowej formie – dodaje muzyk.
„Under the Same Sky” to trzeci studyjny album warszawskiej Neuronii, na której zespół kontynuuje drogę wytyczoną na wydanej w 2012 roku EP-ce „InsanityRelapse”.Pierwszym singlem zapowiadającym nowy album zespołu jest utwór „Get Ready for War”:

Neuronia_promoc_fot_Wojtek_Dobrogojski_4

Formacjaplanujekolejne single i klipy. Wkrótce także mamy poznać dokładną datę premiery albumu „Under The Same Sky” oraz jego pełną tracklistę.
„Under The Same Sky” (Album Preview):

Neuronia to założony w 2003 roku warszawski zespół, który od początki istnienia charakteryzował się indywidualnym brzmieniem i spojrzeniem na granie rocka i metalu. Przez ponad 12 lat istnienia zespołu ewoluował zarówno jego skład, jak i styl. Muzyka Neuronii to unikalna mieszanka mocnego rock`n`rolla i thrash metalu z elementami progresywnymi i melodyjno-deathmetalowymi. Neuronia ma na koncie dwa albumy wydane przez warszawską Fonografikę: „The Winter of My Heart” (2008) i „Follow the White Mouse” (2010) oraz dwa wydawnictwa EP – ostatnie, „InsanityRelapse”, ukazało się w 2012 i podobnie jak pełne albumy grupy zebrało pochlebne recenzje w polskich i zagranicznych mediach.

Publikacje prasowa / fotograficzna


Paweł Boroń
Iron Media
Press PR Promotion

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów