HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Najnowszy utwór Michała Masłonia – Bezdomne serce

„BEZDOMNE SERCE należy do mężczyzny, który nie ukrywa, że zdarza mu się płakać. Pełen wewnętrznych kontrastów i rozbieżności pomiędzy siłą a słabością przemierza różne rzeczywistości. Uśpiony gdzieś w porcelanie, między swiatem realnym a marzeniami, pomiędzy trzema czasami. Uwielbiany, a jednocześnie odrzucany przez świat”

ADA_foto_plakat (1)

Michał Masłoń – urodzony 6 stycznia 1981 w Częstochowie, wokalista, kompozytor i autor tekstów. Wieczny marzyciel i zbuntowany romantyk, który nie rozstaje się ze swoją walizką.

W 2007 roku ukończył łódzką Akademię Muzyczną na wydziale wokalno -aktorskim. Tego samego roku został zaproszony do występów w grupie 12 Międzynarodowych Tenorów, spędzając wiele miesięcy na koncertowaniu po Niemczech i Austrii. Po powrocie z tournee zdecydował się wyjechać do Berlina, który urzekł go różnorodnością, wielokulturowością i możliwościami, jakie daje artystom. Biorąc udział w licznych występach Michał stawia czoła różnym gatunkom muzycznym, gościnnie biorąc udział w projektach, dzięki czemu znacznie poszerzają się jego muzyczne fascynacje. Jak na prawdziwego poszukiwacza wrażeń przystało Michał szybko zmienia swój adres zamieszkania i postanawia przez jakiś zamieszkać w Londynie. Tam niespodziewanie pojawia się jego pierwszy sukces i jako jeden z laureatów konkursu Emigranci Mają Talent występuje jako solista w legendarnej sali koncertowej Shepherd’s Bush Empire, gdzie na żywo wykonuje swoją autorską piosenkę „Z niewielkiej oddali”. Propozycja ze strony TVP Katowice zrealizowania teledysku do tej piosenki sprawia, że Michał wraca do Polski, gdzie w listopadzie 2010 roku nagrywa swój pierwszy klip. Piosenka w przeciągu trzech tygodni zdobywa pierwsze miejsce listy przebojów TVP Katowice i utrzymuje się na szczycie przez wiele tygodni. Michał jest zapraszany do udziału w m. in. WOŚP w Rzymie i Bolonii, Wybory Miss Polonia w Dublinie, Young Fashion Day w Kielcach, WOŚP w Krakowie i wielu innych. Koncertuje w Warszawie, Częstochowie, Poznaniu, Grodzisku Wielkopolskim, Bielsku Podlaskim i innych miastach Polski.
Przez trzy lata prowadził działalność dydaktyczną jako nauczyciel śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury w Częstochowie.

fofo_bezdomne_stateczek

Ostatnie dwa lata to dla Michała walka z przeciwnościami. Jednak jak sam mówi:

„Najważniejsze, aby nie oglądać się za siebie… Wszystko, co było złe i co opóźniło moją pracę artystyczną, zostawiam daleko w tyle. To już mnie nie dotyczy. Moja pasja do muzyki i chęć do dalszej twórczej pracy, jest wartością samą w sobie i nigdy we mnie nie zgaśnie.”

We współpracy z Tomaszem Czaplińskim i Darioo Leonowiczem – zdolnymi i kreatywnymi polskimi producentami Michał pracuje nad płytą, która może być zaskoczeniem dla wszystkich znających dotychczasowe muzyczne dokonania Artysty.

„Powstający materiał od początku do końca, to mój obraz złożony z dźwięków i słów”, gdzie nic nie istnieje tylko dlatego, by istnieć. Każdy użyty instrument, każda zagrana fraza ma coś przekazywać i oddawać słuchaczowi jakąś cząstkę mnie. Rozwijam się i cieszę się wolnością i siłą, której nabrałem. Chce się od niej uzależnić jak od narkotyku”

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów