HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Nadchodzi czas na Fuzz

okładka Fuzz
Nadchodzi czas na pierwszą odsłonę Fuzz. Już 12 lutego grupa odkryje przed Wami oblicze, jakiego jeszcze nie znacie – zapowiada legenda polskiego rocka i kompozytor utworów, Piotr Łukaszewski.

DSC_1984

Siła charakterów, długie doświadczenie w naprawdę dobrym rockowaniu, a przede wszystkim chęć stworzenia nowej, niepowtarzalnej jakości na naszej scenie muzycznej – oto trzy prawdziwe potęgi, które w sierpniu 2011 roku doprowadziły do zawiązania się wyjątkowego, niebanalnego i ekstremalnie energetycznego zespołu Fuzz. Jego liderem jest Piotr Łukaszewski. Wiele osób kojarzyć go może z zespołów takich, jak TSA Evolution, Skawalker, Ira, KarmaComa czy Ptaky. Na co dzień pracuje w studio nagraniowym Custom34. Rytm Fuzzowi nadają Łukasz Kumański i Marcin Kłosowski, zaś miejsce przy mikrofonie należy do Piotra Łuby.
Pierwsze owoce pracy trójmiejskiej grupy Fuzz to single „W czarno-białym” oraz „Nadchodzi czas”, które szturmem wdarły się na listy przebojów i mile połechtały bębenki wszystkich fanów dobrej, gitarowej muzyki. Dzięki koncertom kapela nabrała rozpędu, czego efektem jest trzeci singiel „Ziarno”.
Fuzz jest już na ostatniej prostej do wydania swojej debiutanckiej płyty. Krążek światło dzienne ujrzy już 12.02.2016 roku. Zespół zapowiada, że znajdzie się na nim jedenaście utworów pełnych wibracji i dźwięków, które nie tylko dotrą do ucha słuchaczy, ale także odkryją całą paletę emocji i myśli. Przebije się do najdalszych komórek i sprawi, że zatrzęsą się ściany.
W muzyce zespołu Fuzz nie ma miejsca na kompromisy. Taka też będzie płyta zespołu. Rockowa i bez żadnego „ale”. Zaspokoi głód tych, którzy na nią czekają. Nakarmi także wszystkich szukających nowych, dźwiękowych smaków i doznań.
Bądźcie czujni, ponieważ już zaczęło się końcowe odliczanie. Śledźcie profil Fuzz na fb/fuzzpl, ponieważ właśnie tam będą odkrywane kolejne karty związane z płytą i koncertami. Nadchodzi rockowe trzęsienie ziemi, które odmieni współczesny muzyczny świat.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów