HaloMuzyka

najlepsze miejsce do promocji

Muzycy na start!

NOWE ŹRÓDŁA 2015.

Plakat - Nowe Źródła wiekszy

Rejestracja i wydanie albumu, udział w warsztatach rozwoju i inspiracji, zaproszenie na występ na Festiwalu Folkowisko – to jedne z wielu nagród czekających na młodych muzyków w konkursie Nowe Źródła 2015. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do końca marca.

Do udziału zaproszeni są muzycy w wieku od 15 do 25 lat z miejscowości do 65 tys. mieszkańców. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 31 marca, formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie www.nowezrodla.gorajec.info. Należy dołączyć do niego dwa utwory w formie odnośnika do filmików na YouTube albo w osobnych plikach dołączonych do maila.

Wśród nagród: dwudniowe warsztaty rozwoju i inspiracji, występ na
finałowym koncercie (10 finalistów), REJESTRACJA I WYDANIE PŁYTY (EP) na
Tomedia Studio , nagrody rzeczowe o wartości 650 zł oraz występ na
Festiwalu Folkowisko (zwycięzca konkursu).

Szczegółowe informacje na stronie: www.nowezrodla.gorajec.info.

Stowarzyszenie Folkowisko to organizator konkursu Nowe Źródła 2015. Istnieje od 2013 roku i jest zaangażowane w takie działania jak: Dzień Wolności Chłopskiej w Gorajcu, Festiwal Folkowisko, kampanie społeczne Jestem ze Wsi, Kultura jest Babą, produkcja pierwszego filmu dokumentalnego o pańszczyźnie pt. „Niepamięć”. Akcje Stowarzyszenia są skierowane na promocję kultury Roztocza oraz wspieranie społeczności lokalnej.

Festiwal Folkowisko (Gorajec, 10-12 lipca 2015) – impreza łącząca w sobie wiele rodzajów aktywności: koncerty muzyczne, warsztaty umiejętności, debaty społeczne, spotkania z pisarzami i rajdy turystyczne. Organizatorzy proponują uczestnikom nową jakość, czyli połączenie turystyki aktywnej z festiwalem muzycznym. Tegoroczna edycja Festiwalu pt. „Wielka Wędrówka” będzie zatytułowana „Wielka Wędrówka” będzie poświęcona ludom i grupom wędrującym. Zwycięzca przeglądu Nowe Źródła wystąpi na głównym koncercie Folkowiska przed zagranicznym zespołami nurtu world music.

Kontakt do organizatora: Maciej Piotrowski, + 48 724 710 852

Projekt sfinansowany przez Bank Zachodni WBK w ramach konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”.

Konkurs sponsoruje Tomedia Studio, Tomedia Druk,

Sklep muzyczny Szczepański Music oraz Ośrodek Wczasowy Chutor Gorajec.

Poinformuj o wydarzeniu

Dodaj swoją muzykę

Promuj się

Odkryj nowych artystów